Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » "Fiús" lányok ti hogy oldjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fiús" lányok ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Számomra elég kellemetlen téma a "mell" fiús lányként így magamon.

Elég nagyok és állandóan le kell szorítsam őket,hogy ne érezzem magam kellemetlenül,viszont így esélyes hogy elrákosodik...

A szexnél sem szoktam levenni se a pólóm se a szorítómat.


Gondolkozom a műtéten de egyenlőre még csak nézelődtem orvosok közt.

Ti hogy oldjátok ezt meg?



2018. máj. 26. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Te biztos fiús lány vagy, nem inkább transznemű?
2018. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtam már ezen,és sajnos nehéz eldöntenem.Maga a női test nem zavar,a nagy mellek inkább.
2018. máj. 26. 16:48
 3/13 anonim válasza:
Hordj bindert.
2018. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Most pontosan mi zavar? Az hogy vannak melleid és teljesen le akarod szorítani,eltüntetni őket,ergo a meglétük zavar? Vagy pusztán túl nagyok és praktikusabb lenne ha kissebbek lennènek?


Ha előbbi akkor nagyon esélyes hogy transznemű vagy. A fiús stílusú,de cinsznemű lányok nem szokták leszorítani, szimplán egy megfeleő méretű,kényelmes melltartót hordanak és szexnél szabaddá teszik a melleiket, sőt élvezik ha kényeztetik is őket😶 De te látszólag szégyelled hogy vannak melleid.Vagyis nem igazàn releváns a kérdésed,mivel a fiús lányok számára tárgytalan.

2018. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A leszorítástól nem rákosodik el.

Csak nem szép (lógós) lesz.

Ha nem vagy jóban a saját nemeddel, érdemes lenne egy pszichológushoz elmenni.

De tényleg. Pont azért, hogy adjon ötleteket, hogyan küzdj meg ezzel a problémával.

2018. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mellkisebbito mutet?


Partnereket nem zavarja a leszorito?

2018. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem szeretik a partnereim sem,ők is próbálnak rábeszélni,hogy hagyjam ezt,ne zavarjanak főleg előttük ne.

Leginkább a méretük zavar,illetve a formájuk.

A műtéten már gondolkodom egy ideje viszont nem tudom kihez fordulhatnék,főleg amiket hall manapság itthon az ember az eü-ről..

2018. máj. 28. 20:19
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, transz fiúként mondom, egyáltalán nem biztos, hogy transz vagy. Ezt csak te tudhatod, csak te jöhetsz rá. Létezik olyan, hogy cisz lányok nem szeretik a melleiket. Ez tök normális. Vannak ilyen mellkissebítő plasztikai műtétek, persze, borsos áron, de szerintem, ha meg tudod engedni magadnak, csináld.


A mellleszorításról(ez nem biztos, hogy nyelvtanilag helyes...) pedig annyit, hogy semmiképpen (!) Ne használj fáslit, mert tönkreteszi a gerincedet és a bordáidat. Ha magadra veszel két sportmelltartót az oké, de figyelj arra, hogy ne hordd túl sokáig, és tarts "pihenőnapokat".


Erre a legjobb a binder, bár sajnos boltban nem lehet kapni(nekem sincs:( ). Internetről tudsz rendelni, az Underworks és a gc2b a legjobb márkák. Persze, kicsit drága, de sokáig bírja, és nagyon jól leszorítja. Minden tudnivaló le van ott írva (persze, angolul).


Fontos:halgass a testedre, ha esetleg valamid fáj, vagy nem tudsz rendesen levegőt venni, vedd le. Tudom szar, de ha magadon hagyod, többet árt, mint használ.


Remélem, segíthettem :)

2018. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

én nőies vagyok és a melleim se túl nagyok nem tudom :D:D

24L

2018. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9-es: Akkor rád nem vonatkozik a kérdés.

Minek írtál ide?

2018. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!