Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Azt mondják az első szerelmünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják az első szerelmünket sosem felejtjük el. Lehet viszonzott vagy akár plátói nagy szerelem. Igaz lehet? Évekkel később mit éreztek az akkori nagy szerelmetek iránt?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Igaz még mindig nem felejtettem el pedig lassan 7 éve volt. Hogy mit érzek iránta? Színtiszta gyűlöletet és sajnálatos amiért annyira alja ember amilyen. Soha többet a büdös életben nem kellene ennek ellenére nem tudom elfelejteni mert pl vele volt az első csókom. Viszont csak negatív emlékeim vannak róla és remélem soha többé nem látom
2018. máj. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Hányingert ha eszembe jut,szemét kheci.
2018. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Ez teljesen butasàg. Az eslő szerelmek,mimd a plátóiak,mind a viszonzottak kamasz korban szövődnek,amikor az ember még bizonytalan,tombolnak a hormonik,gyakoriak a fellángolások,szinte soha nem az első szerelmével éli le az életét valaki. Az igazi,komoly szerelmek többnyire felnőtt korban jönnek. Az első szerelmed olyan értelemben nem felejted,hogy mivel ő volt az eslő így rá emlékszel a legjobban,ahogy minden másban az első alakalom a legmaradandóbb, - első nap az iskolában,első könyv amit elolvastál, első háziállatod,első repülőn utazásod stb. De ez nem jelenti azt,hogy az első az igazi. Én szép emlékként tekintek az első szerelmemre,aranyos tiniszerelem volt a miénk,de megmosolyogatóan kezdetleges,kiforratlan érzelmek voltak,össze sem hasonlíthatóak egy felnőttkori,komolyabb kapcsolatban lévő érzelmekkel. A 10 éves osztály találkozón találkoztam vele, örültünk egymásnak,beszélgettünk,de el sem tudnám képzelni,hogy pl.vele éljek. A mostani párom iránt sokkal intenzívebbek az érzéseim,ő az első aki iránt valódi,komoly és mély szerelmet érzek,nem az eslő barátnőm,nem a második,nem is a harmadik.

28/N

2018. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Én még mindig szeretem. 3 év telt el azóta, ő is szeret még engem. Néha összefutunk, megbeszéljük, hogy mekkora idióták voltunk, hogy elcsesztük egymással a dolgokat. De ebből már nem lesz soha semmi. Örökre a szívemben marad, de a jelenlegi páromat is hasonlóan szeretem, viszont őt tiszta szívből szerelemből. :)

22/N

2018. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, hogy valaha is el fogom-e felejteni, de az tény, hogy erős hatással volt rám, és ha éltetném, akkor a mai napig élne. Múltkor kicsit többet gondoltam rá: visszautaztam az időbe, és amikor láttam őt a jelenlegi barátnőjével, utána mentem, hogy megnézzem merre mennek. Ennyi elég is volt ahhoz,hogy amikor egyszer láttam valakit aki hasonlított rá,akkor a gyomrom egyből összerándult. Hozzáteszem, van egy jelenlegi szerelmem is. De nem hiszem hogy elkezdenék vele egy kapcsolatot, ha azt mondaná 3 év után, hogy próbáljuk meg. Bár a jó viszony vele tény, hogy hiányzik. Csak a jó viszonnyal együtt jönne a szerelem is, és azt nem akarom, mert akkor már két viszonzatlant kéne megélnem :'D

Én 16 voltam, ő akkor 19.

Most 19 vagyok

2018. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Enyém először annak tűnt, aztán addig tepertem, amíg járni nem kezdtünk. 4 évig tartott, szakítás nagyon nehéz volt, egy év kellett mire rájöttem, hogy van élet nélküle is. Ez volt 6 éve. Most már lazán tudunk beszélgetni vagy találkozni, intelligens emberek módjára. A következő kapcsolataimmal nem beszélek és nem tartom a kapcsolatot, csak vele. Az első szerelem mindig különleges, ő is az marad nekem.
2018. máj. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fruzs33 ***** válasza:
Nekem az első szerelem nem tartott sokáig.Jó,szájra puszi volt,de az is akaratlanul.Már jó 9 év eltelt azóta.Nincsenek vele rossz emlékeim,de nem fog el semmilyen érzés,csak a közömbösség.
2018. máj. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!