Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem vagyok szép, de ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szép, de ezek szerint szerethető sem?

Figyelt kérdés

Most nem nyafogni akarok, csak itt vagyok 19 éves fejjel..és nincs senkim. Nem is volt, persze mert jó ideig magam se mertem elhinni, hogy meleg vagyok..de most se találok senkit. Pedig már nyitnék..de nem.

És igen kövér vagyok, igen igyekszem változtatni, de nem megy nagyon gyorsan és attól félek soha nem lesz senkim ilyenkor elönt a félelem, hogy nem tudom mit csinalok rosszul. Pedig én csak szeretni szeretnék



2017. jún. 14. 22:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Nyüsznyüsz. Menj el edzeni, tegyél akkor valamit azért, hogy kapósabb legyél.
2017. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki számára létezik olyan ember, aki számára szerethető. Meg fogod találni.
2017. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Szeretem, hogy mindneki külső alapján ítélkezik..

Ne add fel! Eljön a számodra megfelelő ember! :)

18/LL

2017. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%
Ez van bébi. A külső az első. Gondolom te is jó csajokról fantáziálsz vagy őket nézed a neten.
2017. jún. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
Nem a küllem számít. Én futok heti 3x, nem vagyok kövér, magas is vagyok, kölyökképem van és még sincs senkim jó ideje. Ugyanis, ha én nem teszek az ismerkedésért, senki sem fog felkeresni pasztmek.
2017. jún. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
heteró vagyok mielőtt rámírnál. Nem a kövérség vagy ilyesmi miatt nem találsz senkit hanem mert balfa.. vagy, és csak siránkozni tudsz. Kb 1-2 éve én is kövérebb lettem, de mégis az elmúlt 1 hónapban 2 lánnyal is öszejöttem. Legyél férfi bas.ki!!! ne siránkozz hanem kapd össze magad.
2017. jún. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
próbálkozok, mindentéren.. de azert koszonom
2017. jún. 14. 23:18
 8/22 anonim ***** válasza:
Ugyan már nem minden a külső, az hogy ducibb vagy attól még lehetsz kivánatos, lényeg hogy légy igényes magadhoz és el is várd, meg hát kissé nyitottabb. Barátnőm is kissé molettebb (165 cm, 80-85 kg), de a kisugárzása, személyisége ütött nálam legjobban, persze a szép kerek idomait is csípem, meg a csini pofiját. 26/f (heteró)
2017. jún. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
13%
Én szép vagyok és megvagyok elégedve a csinos testemmel. :) 19/N
2017. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
#9: kamu
2017. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!