Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem vagyok szép, de ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szép, de ezek szerint szerethető sem?

Figyelt kérdés

Most nem nyafogni akarok, csak itt vagyok 19 éves fejjel..és nincs senkim. Nem is volt, persze mert jó ideig magam se mertem elhinni, hogy meleg vagyok..de most se találok senkit. Pedig már nyitnék..de nem.

És igen kövér vagyok, igen igyekszem változtatni, de nem megy nagyon gyorsan és attól félek soha nem lesz senkim ilyenkor elönt a félelem, hogy nem tudom mit csinalok rosszul. Pedig én csak szeretni szeretnék



2017. jún. 14. 22:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már nem túl kis barátnőm is, egyáltalán nem érdekelt. Most is tetszenek olyan nők, akik testesebbek, és igenis nyitok feléjük. Nem érdekel, mennyire vékony vagy nem vékony a másik, nekem inkább az számít, hogy attól függetlenül nő tudjon maradni. Szerintem kifejezetten szexi az a nőies nő, aki attól függetlenül, hogy nem 50kg, jófej csaj tud maradni.

22/l

2017. jún. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A barátnőm is "kövér". 170 centi és van hozzá 90 kilója. Nagyon szexinek találom és imádom, hogy van rajta mit fogni, ugye az a súly nagy mellekkel, vastag combokkal és nagy fenékkel jár :3 Hidd el, attól, hogy te kövérnek látod magad, másnak a legszexibb, legkívánatosabb lány lehetsz. Tapasztalatból mondom. A barátnőm folyton elmondja hogy nem vagyok hozzá való, mert én sportos és izmos vagyok, Ő pedig husis, de nem tehetek róla, hogy a világ legszexibb nőjének látom. Hidd el, te is megtalálod majd az igazit!


22LL, a barátnőm 20LL

2017. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!