Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is szomorú, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szomorú, hogy alig van szép lány, aki jellemre szerethető lenne és agyilag is elérne egy bizonyos szintet?

Figyelt kérdés
CSak csalódás az egész élet, egy normális, szép lány sincs, akivel összejöhetnék, a ritka kivétel már foglalt, kezd elegem lenni az egészből. Egyáltalán mi értelme ilyen körülmények között tovább próbálkozni, úgysincs egy rendes, bájos, egyedülálló lány sem. Most vagy összejövök olyannal, aki nem vonz testileg, de jellemre rendbe van, vagy maradok egyedül. Egyik megoldástól sem lennék boldog.

2012. szept. 23. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
bár én lány vagyok de átérzem a gondod.
2012. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
veled van gáz....Érdekes más mindenki talál magának párt..
2012. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet hogy ő nagyvárosba és ott meg flancolnak a lányok. de lehet hogy már amúgy is csak beképzeltekkel találkozik. vannak szép lányok de mű az egész.

épp tegnap láttam egy lányt, csinosnak volt mondható de nem a természetes szépség jött le róla. tele volt festékkel és a stílusa is flegma volt. az ilyenekkel kár szóba állni.

2012. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jajj elég legyen már ebből a krva siránkozásból.

Nem kell mást leszólni hogy flegma,meg ilyen-olyan.Ha nem tetszik akkor nem szólítod le de nem kell mindenféle szavakkal illetni mikor krvára nem is ismered.

Idióták.

2012. szept. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy neked mi a szép. Én pl. teljesen átlagosnak tartom magam, nem vagyok egy kirívó jelenség, de azért igényes vagyok a megjelenésemre, bár egyszerűen öltözöm (szeretem a farmer-póló kombót), mindig tiszta, rendes ruhában járok, ápolt vagyok, jellemre inkább visszahúzódóbb, de attól még kedves, figyelmes és 10-ből 9 pasit ez elsőre egész biztos nem érdekelne, mert nem akarnának megismerni vagy mert kinézetre más az igényük és nem adnak alább. Aztán mégis találtam olyat, aki mindezt értékeli, tetszik neki és viszont is így van. Inkább el kéne gondolkoznod az igényeiden. Nem vagyok álszent, nagyon jól tudom, hogy a külső, ami megfog, a belső ami meg megtart. De attól még a belső sokat szépíthet a külsőn is és egy idő után észrevennéd az átlagosban is a szépet. Ezen kéne elgondolkodni kicsit.
2012. szept. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mint ahogy férfiakból is kevés az olyan, aki jól néz ki, de ennek ellenére nem buta vagy bunkó...

Most ezzel nincs mit tenni, kár ezen siránkozni, az ilyen emberek viszont könnyen egymásra találnak. Gondolom te nem vagy olyan srác, akire fordítva igaz az, amit a másik féltől elvársz, azaz hogy jól nézz ki és belsőre is rendben legyél.

Márpedig ha nem vagy ilyen, milyen alapon várod el, hogy ilyen lány beérje veled? Sajnálom, ha ez így fájdalmas, meg ilyenek, de hiába áltatna bárki azzal, hogy bárkit megszerezhetsz, én sose éreztem korrektnek, ha valaki kevesebbet tud nyújtani, mint amit elvár...

Persze attól még próbálkozhatsz ilyen lányoknál, csak akkor a belső értékeidnek nagyon-nagyon tökéletesnek kell lennie, az mindent üt. ;)

2012. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!