Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem vagyok szép, de ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szép, de ezek szerint szerethető sem?

Figyelt kérdés

Most nem nyafogni akarok, csak itt vagyok 19 éves fejjel..és nincs senkim. Nem is volt, persze mert jó ideig magam se mertem elhinni, hogy meleg vagyok..de most se találok senkit. Pedig már nyitnék..de nem.

És igen kövér vagyok, igen igyekszem változtatni, de nem megy nagyon gyorsan és attól félek soha nem lesz senkim ilyenkor elönt a félelem, hogy nem tudom mit csinalok rosszul. Pedig én csak szeretni szeretnék



2017. jún. 14. 22:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
A #9-es egy kiéhezett pasi. Előadja magát 19 éves nőnek, de akkora kamu, mint a szemét.
2017. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Spong ***** válasza:
100%
Én októberben töltöm be a 19-et és én is meleg vagyok és nekem se volt még senkim.Épp ugyanúgy,mint te én is kövér vagyok,de már 1 hónapja edzek és egészségesen étkezem és már sikerült fogynom is.Én nem félek attól,hogy nem lesz senkim,most az edzéssel vagyok elfoglalva,Szerintem menj te is edzeni és akkor nem lesz időd ezzel foglalkozni.
2017. jún. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
edzek :) naponta járok úszni, diétázom. Most vizsgák miatt kevesebbet úszom, de nem is eszek
2017. jún. 14. 23:34
 14/22 anonim ***** válasza:
Hat figyelj en is igyekszem jobb lenni mindig vagyis torekszem rá, rajtam is van jo par kilo,nem vagyok 1 adonisz , megis egy gyonyoru barátnőm van(hozza tennem nem a kulseje fogott meg elsosorban) aki azert szeret aki vagyok ,mind kulsoleg mind belsoleg, neha nem is értem hogy miert szeret engem mert o tenyleg tokeletes ellen szemben velem, termeszetre sem mondhatom magam annyira jonak,faragatlan vagyok néha de szeretem őt nagyom az eletemnel is jobban, veletlen volt hogy ratalaltam es halas vagyok erte
2017. jún. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Annyira imádom mikor valaki kiír egy kérdést, érződik a csalódottság, félelem meg minden, de a legtöbb ember csak még nagyobbat rúg az illetőbe... Persze akinek ne inge ne vegye magára!

Na mindegy...

Egyébként én vékony vagyok, de hidd el, hogy nem a vékony lányoké a világ! Én egy olyan lányba vagyok halálosan szerelmes már majd nem 3 éve (bár reménytelenül) aki duci! És írtó szexi! Nagyon szép kerek, formás imodai vannak. Nem attól lesz szép egy nő, hogy olyan mint a deszka! Hanem hogy kívánatos, szép arcú, formás.

És ismerek egy leszbikus párt, akik már 8 hónapja vannak és az egyikük duci, mégis együtt vannak!

Szóval ne keseredj el, fel a fejjel :)

2017. jún. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
14#: mintha az én pasim írta volna 😁
2017. jún. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl.nagyon tetszenek a telt lányok, csak igényes, ápolt, stílusos, nőies legyél mellé. És ne hanyagold el a személyiséged, a jellemed sem, hidd el sokkal fontosabb mint a külső. Én pl.Bódi Sylvit vagy VV Micit(még most, lefogyva sem) bottal sem piszkálnám meg, de Sia Furler-el vagy Adele-el szívesen összejönnék,sokkal szebbenek látom őket mint az előbbi kettőt.Az utóbbiak szép hölgyek, az előbbiek meg szimplán Qurvásak. A kettő között óriási különbség van.Hiába faragsz magadból műanyagbabát, ha nem vagy kedvelhető, nem lehet veled értelmesen, mélyen beszélgetni, nem vagy együttérző,nem vagy kedves, jóindulatú, becsületes, hűséges, csak a hasonló buta és felszínes, belül üres plasztikcicákba fogsz botlani.Akinek fontos az intellektus,az érzelmiintelligencia, az erkölcs, a belső értékek nem fog megtalálni, lehetsz te cérnavékony, lehet zsákméretű melled, lehet csalánszopó szád, de akár fejre is állhatsz akkor sem. Persze rajtad áll, ki akarsz lenni és kivel akarsz együtt lenni.

L/L

2017. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Ènis husis vagyok,ne aggódj emiatt,fogsz találni valakit ennek ellenère is.. Szerintem jó ha egy lányon van mit fogni:)

24L

2017. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Aki "csinos, szép, 19 éves lánynak" adta ki magát, valóban pasi!

Annyira undorodom az ilyenektől, de komolyan!

A másik, meg valami szinten fontos a külső, abból a szempontból, hogy legyél igényes magadhoz, adj a külsődre, legyél ápolt, de ha nem vagy egy szép arcú, az sem gond, a belső kisugárzásod, ha tényleg megnyerő, akkor van esélyed! :)

Az a fontos, ne fordulj magadba, az önsajnálat nem old meg semmit, vizsgák után szánj több időt sportolásra, edzésre! :)

Aki mindenáron CSAK A KÜLSŐ alapján ítélkezik, hogy legyél hű, de szép, de ha nem vagy szép és szerintük akkor "te semmirekellö vagy", az ilyen gusztustalan, moslék felfogással magukat minősítik le.

Mert tökéletes ember a világon nincs!

Mindenkinek adni kell egy esélyt, mindenki megérdemli a boldogságot! :)

Ezalól nincs kivétel!

Mert az már tényleg igazságtalanság, hogy szinte mindig csak a hű, de iszonyat szépek vannak előnyben és lehetnek boldogok.

Van egy pasi ismerősöm, 30 éves, iszonyat jóképű, van neki párja, de mellette (a párja tudta nélkül) más nőkkel is kufircolgat...

Ennyit a "tökéletes külsőről"!

2017. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
20%

Nem számít a külső...

Persze könnyű ezt mondani. De hiába mondjátok ha például ti sem mentek oda a ducibb vagy akár másmilyen lányokhoz. Akinek a külseje nem olyan amilyen.

2017. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!