Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Az első nagy szerelem után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első nagy szerelem után lesz újabb, akit úgy lehet szeretni mint az előzőt?

Figyelt kérdés
Most szakítottunk életem nagy szerelmével. Lesz majd más, akit jobban fogok majd szeretni? Olyan reménytelennek érzem néha, hogy én már soha nem leszek olyan szerelmes, mint voltam belé. Tapasztalatból adódó intelligens válaszokat várok.
2017. febr. 26. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan lesz ;) Nagyon sok fiú/lány van az országban.
2017. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában mindenkinek van egy olyan szerelme ami túltesz az összesen. És ez bizony sok esetben nem a legelső. Aki csak egyen van túl annak nincs viszonyítási alapja így természetes, hogy azt tartja a legnagyobbnak amiben része volt 🙂
2017. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb.: 1,5 éve mentünk szét a barátnőmmel, semmi nagy oka nem volt, én voltam neki az első és még nem akart megállapodni egy férfi mellett. Én piszkosul szerettem, nehezen is, de elfogadtam a döntését (hetekig sirtam érte) az első időkben én is ezt hittem mint te, hogy többet nem is leszek ennyire szerelmes bárkibe is. De novemberben ismertem meg egy lányt akibe hamar bele tudtam szeretni aki hasonló helyzetbe volt mint én és meg tudtuk érteni a másikat, rengeteget beszélgettünk, de ma is napi 3-4 órát csevegünk, személyesen is találkoztunk, szeretkezésre is már sor került és az is varázslatos volt.Sok lelki erőt kaptam tőle ami miatt sikerült átvészelnem az előző kapcsolatomat. Azt kell mondjam igy utólag ha nem is felejtem el a régi kapcsolatomat, de képes voltam találni egy másik lányt aki talán még jobban szeretek, erősebb a kötelék egymás között. Szóval ne add fel, fel a fejjel :)
2017. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ment a zöld kéz mindenkinek.
2017. febr. 26. 16:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, hogy minden szerelem más, mert más emberbe szeretsz bele. Az előző barátnőm szerettem nagyon és brutálisan fájt a szakítás, de utána megismertem egy lányt, akit másként ugyan, de szintén nagyon szeretek. Teljesen más vele a kapcsolatom, bensőségesebb, úgy érzem stabilabb is. Nem szabad megengedni, hogy az ex diktálja az érzéseid, el kell engedni és lapozni.
2017. febr. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon egyetértek az #5-ös válaszával. Mindenkit másképp, vagy másért szeretünk.


Nekem is volt ilyen lány, hogy azt hittem, utána már nem is fogok szeretni senkit, egy évembe telt mire teljesen túl tudtam lépni. Igaz nem felejtettem el örökre, de túl tudtam lépni és jött valaki más, aki iránt hasonlóan fantasztikus dolgot érzek.


Szerintem teljesen normális hogy most reménytelennek érzed a helyzetet, hogy utána is van élet, de ha nem tartod a kapcsolatot az exeddel, szép lassan elfelejted, újra nyitott leszel egy kapcsolatra, akkor még jobbat is találhatsz mint az előző volt. Csak adj magadnak időt.

2017. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztosan lesz. Mikor a nagy szerelmemmel szakítottunk,én is úgy éreztem,hogy nem tudok soha többé mást szeretni, még az öngyilkosságon is gondolkodtam.Nem is volt senkim több mint 2 évig. De utána találkoztam a mostani párommal, és ö segített elfelejteni az előzőt. Sokkal boldogabb vagyok vele és sokkal jobban szeretem mint a volt barátnőmet:-) Nagyon nehéz lesz,de túl tudod tenni magad rajta és lehetsz még boldogabb is mással mint vele voltál.
2017. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hannibalking ***** válasza:
Az első nagy szerelem után mindig csak jobbak jönnek. Vannak a szerencsések akiknek bejön, de ha egy első szerelem véget ér akkor az ennyi volt. Én határozottan jobban szeretem a mostani páromat mint az első "szerelmet" valaha. Mellette tényleg érzem is hogy ez a kapcsolat marad, minden gondjával és szépségével együtt. Az elsőnél csak hiú ábránd volt. Sokakat elvakít ez a naivitás amit a szerelemről kialakított kép okoz és ettől esünk pofára sokan. Nem szabad buborékba zárni magad. Az első kapcsolat vége nem a világ vége. Biztosan van kint legalább egy olyan ember akivel boldogabb leszel mint ezelőtt.
2017. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!