Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Azért nem jön össze velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem jön össze velem mert szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon megkedveltem, de mikor komolyabbra fordultak volna a dolgok azt mondta ő olyan lányt szeretne aki már túl van legalább egy kapcsolaton és volt már valakivel.. Ennyire szánalmas, hogy még nem mertem lánnyal összejönni? 19/L

2017. szept. 25. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy a zöldségesnél válogasson...
2017. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem,nyugi:)L
2017. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Keress egy férfit!
2017. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden álmom lenne egy ilyen lány,inkább meg kellene becsülnie.
2017. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hiszem azt hogy szánalmas lenne az, hogs nem voltál még lánnyal.

Én már egy ideje tudom hogy a lányok érdekelnek viszont még nem voltam együtt lánnyal valamiért nem talál meg az igazi.

18 éves vagyok és szintén szűz és egyáltalán nem bánom, hogy az vagyok.

Majd megtörténik akivel kell akkor amikor kell.

2017. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki emiatt nem akar összejönni veled, az ne is érdekeljen. :) 17 évesen már én is kapom az ilyesmit néha, pedig szerintem inkább pozitív. Azt mutatja, hogy nem elégszünk meg akárkivel és aki érdekel minket, az tényleg érdekel.
2017. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ez nem szánalmas, sőt szerintem nagyon is jó, hogy valakinek én lehetnék az első, ez hatalmas nagy megtiszteltetés, illetve sokkal jobb, mint egy olyan lánny összejönni aki több emberen is túl volt már. :/

Szerintem nagyon aranyos, és nem szánalmas :/

Csak az szánalmas, hogy ő ilyet mond...

2017. szept. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!