Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusoknál mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusoknál mennyire gyakori az anális kényeztetés?

Figyelt kérdés
Kevesebb a variáció, mint a heteróknál, ezért aki változatosságra vágyik, nyilván kipróbálja. Ráadásul mivel nincs behatolás, így a fájdalomtól való félelem sem lehet akadály.

2018. ápr. 20. 18:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

Anál,,,, kevesebb variáció,,,. nyilván kipróbálja,,,

Nyílván kipróbálja???? Anyám... Neked fogalmad sincs egy leszbikus szerelemről, vagy egy leszbikus szexről, ha ilyen egyáltalán felmerül benned. Ahjj, ti hapsik, fel nem bírjátok fogni, mennyivel jobb ha egy nő érint, mintha ti csinálnátok. Miiinden egyes érintése jobb!!! És neeem, nem kell anál, ez csak a ti mániátok.

2018. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
Biszex nőként azt tudom mondani, hogy én élveztem az anált pasival, mert ha közben izgatta a csiklómat, brutális orgazmusom volt. Ha nővel lennék, szerintem időnként igényelném, hogy nyalásnál ujjazza a fenekem, de persze tudom, ez sokak számára undorító. Minden esetre én nem mondanám, hogy a fenék teljesen érzéketlen, nekem mindig is hozzáadott az orgazmusomhoz, ha ott is izgattak, és tuti bejönne lánnyal is.
2018. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
En szeretem
2018. jún. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem erre pl nincs ingerem.

Hidd el,két nő ha szereti egymást/élvezni akar élvezni is fog!Feltaláljuk magunkat,de még hogy!?

2018. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
46%

A barátnőm rendszeresen a penis nélkül elégül ki!

Van ujjam, nyelvem, és ha egyáltalán nem lenne fütyim, szerintem akkor sem esne kétségbe, ha továbbra is "járnék" a fürge ujjak-nyelvek klubba!

2018. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi se esnénk kétségbe ha a fürge ujjak klubba járnál és nem a leszbikusság kategóriába.
2018. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!