Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek milyen hazánkban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen hazánkban egynemű kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalatok? Vélemények? Nehézségek, ti hogy látjátok a helyzetet?


Vidéki vagyok, itt egy kezemen meg tudom számolni, hogy évente hány egynemű pár jön szembe velem. Nyáron külföldön kicsit irigykedve, de mindenképp csodálva néztem, milyen sokan sétáltak kézenfogva, összebújva, és még csak egy kósza pillantást se vetettek utánuk a helyiek, teljesen természetes volt ez az életkép. Ez számomra itthon nagyon nehezen elképzelhető, szerintem a kapcsolat minél több szintet lép, annál keményebb falakba ütközik az ember.

22/l



2018. jan. 21. 21:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
13%
Figyi, semmi bajom a melegekkel/leszbikusokkal/biszexekkel, de könyörgöm, minek ezt kivinni az utcára? Fogják egymás kezét otthon a 4 al között, én sem smárolok meg dugok az utcán barátnővel. F
2018. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Én egy kisvárosban laktam, volt hogy megnéztek meg beszóltak de engem ez egy cseppet se érdekelt soha :D

Viszont amióta az egyetem miatt Pesten élek, itt nem nagyon foglalkozik ezzel senki.

20/l/bi

2018. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

Kedves 1-es.

De nem is bujdosol gondolom, mint amit ránk akarsz erőltetni:D

Én sem akarom mások képébe tolni, hogy mi van.

Egyszerűen vannak olyan pillanatok (mivel az ember élete tele van drámával), amikor muszájnak érzem a páromhoz bújni, hogy megvigasztaljam.

Ilyen helyzetekbe pont ne jöjjön oda senki ugatni, hogy menjünk a 4 fal közé, mert tökön rúgom, hogy a füle is ketté áll.

2018. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Csak tudnám, hol olvastad a smárolást, vagy melyik része adta neked azt a fals illúziót, hogy szerintem az utcára kell vinni bármi olyan intim gesztust, amit például egy gyerek előtt nem tartok ízlésesnek?


Egy kézenfogást vagy egy átkarolt derekat meg mindenki el tud viselni - a többit kérlek a heterók is tartsák 4 fal között.

2018. jan. 21. 21:28
 5/30 anonim ***** válasza:
98%
#1 amit mondtál az szexualitástól teljesen független. Az igaz hogy senki ne dugjon a nyílt utcán. Láttam már heterókat ennek ellenére olyan helyzetben hogy majdnem elküldtem őket szobára. Viszont a barátnőm kezét simán megfogom az utcán, és meg is csókolom (nyilván nem egy fél órás csókról beszélek) , ez a heteróknak sincs tiltva.
2018. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%
#1 Szóval semmi bajod a melegekkel/ leszbikusokkal/ biszexekkel csak senki ne fogja meg a szerelme kezét az utcán ha az vele egynemű.
2018. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

" Fogják egymás kezét otthon a 4 al között, én sem smárolok meg dugok az utcán barátnővel. "


???????? Mert szerinted az egymás kezét fogás egyenlő a dugással és smárolással??? f4szkalap...

2018. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ne figyeljünk oda az egyesre, kérlek titeket. Minden róluk szól, nehogy már ez a kérdés is így végezze. Úgysem fogunk elérni semmit vele, nem is akarom az ő és hozzá hasonló véleményen lévők szemléletét megváltoztatni. Nem fontos.
2018. jan. 21. 21:58
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

#1 ez a “ ne vigye ki az utcára” kifejezés teljesen baromság ennyi erővel a heterok se fogjak meg egymás kezet es meg véletlenül se karoljak at egymást az utcán a smarolasrol nem is beszélve mert számunkra meg az az undorító (mar akinek)

Pont az ilyen szűk látóterű, begyöpösödött emberek miatt tart ott az ország ahol es nem képes fejlődni.

2018. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Partnertol fugg: nekem volt olyan partnerem,aki nem akarta az "utcara vinni", es volt olyan is, aki nem zavartatta magat. Vele atkarolva, kezenfogva ( zsebben) mentunk. Neha utcan csok is volt (" ha a heteroknak szabad,akkor nekunk is"- felkialtassal), soha nem szoltak be.

Viszont kedves kerdezo, a vendeglato-helyisegek sokat fejlodtek mostansag, igaz mi altalaban sokszor mentunk ugyanazokra a helyekre, ahol mar minden pincer levette rolunk mi a helyzet( atoleles, osszebujas miatt),sot volt olyan is, mikor az egyik elobb ert az etterembe( varta a masikat), a pincer kar meg is kerdezte hogy " megvarjuk a holgyet?"( a rendelessel)

Szoval legalabb 3 ettermet tudok mondani, akiknel nincs kint a melegbarat jelzo, hanem mi tettuk azza :) ( ehhez nyilvan kell az elfogado szemelyzet, es hogy sokszor menj oda)...:) Ugyhogy ne aggodj, van fejlodes Bp-n is, de fel kell vallalni...

40L

2018. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!