Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Mennyire fontos számotokra a hűség egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
csaltak már meg titeket? és ti másokat?

2017. nov. 26. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem az a legfontosabb talan 21/L
2017. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ugye ez a kérdés nem komoly?
2017. nov. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2# meglennél lepve de sajnos beérett ez a kérdés

1# alkérdésre is válaszolj légyszi

2017. nov. 26. 18:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem ha fiúval csalnának meg többet nem is akarnám látni… ha lánnyal csak mérges lennék! De nyiván fontos a hűség és lánnyal sem kéne megcsalni! De egy lány után nem ódzkodnék…
2017. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*nyílván
2017. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Basszus… mi van velem?* Nyilván

😊😊 Bocsi

2017. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon is fontos, a kapcsolat egyik alapfeltétele számomra. Soha nem tudnám megcsalni a páromat, és maximum kapcsolaton kívül volt részem megcsalásban, mikor még nem voltunk együtt, bár mindkettőnk számára a másik volt az első, a párjelölt, ő mégis szexelt mással is. Az is rohadt szarul esett, hát még ha kapcsolatban teszi meg!
2017. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Kapcsolatban az a legfontosabb, de aki nincs kapcsolatban mint én csak használgatom a nőket, így magasról teszek a hűségre. Volt már komoly kapcsolatom is, de úgy gondolom hogy nincs hűséges ember a földön,hiszen ha nem csal meg a valóságban fejben akkor is megcsal.
2017. nov. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Rá nem nézek másra , és ő se nézzen másra, hiszen Istennokent imádom ...

40L

2017. nov. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miféle kérdés ez?


A hűség a kapcsolat alfája és omegája, az egésznek a lelke, a hűsegen áll vagy bukik a kapcsolat számomra.Ha nincs hűség, nincs kapcsolat, anélkül nincs értelme semminek, még a szerelemnek se.


Nem még nem csalt meg senki, de akár mekkora a szerelem addig tartana, amíg megtudnám, de valószínűleg jóval előtte érezném.


Természetesen én sem csaltam meg senkit es nem is fogok, van és lesz annyi gerincem, hogy előtte szakitsak ha valami nem működik.Aki hazudik annak akit elvileg szeret az egy lelketlen féreg.

2017. nov. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!