Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire vagytok türelmesek egy partnerjelölttel?

Figyelt kérdés

Igencsak visszahúzódó és csendes vagyok, abszolút nem egy kezdeményező típus. Mindig időre van szükségem, hogy kellően megnyíljak ismerkedési időszak alatt. Kivétel nélkül a türelmet szoktam említeni elsőként, amire szükségem van egy lehetséges partnerben. Szeretem, ha van ideje kialakulni egy barátságnak, amire lehet alapozni később.


Szerintetek nagyjából mennyi idő, az, amire még azt mondjátok, ennyit simán vártok valakire? Nem feltétlenül a szexre gondolok most, hanem kisebb mérföldkövekre, amiket elértek randik alatt/a kapcsolat kezdetén. Tudom, hogy konkrét átlagot nem tudtok nekem mondani és ez egyénenként eltérő, így megköszönném, ha saját szemszögetekből válaszolnátok a kérdésre.


Köszönöm előre is!


22/l/l



2017. dec. 21. 22:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem aggódnék. Egészen addig amíg kommunikálsz, és a partnered tudja hogy a visszahúzódás nem azért van mert nem érdeklődsz, szerintem nem lesz gáz.


Az udvarlási szakasz szerintem szép, és ha viszel bele energiát, akkor simán el lehet nyújtani egy kicsit.

2017. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én most olyan helszetben vagyok, hogya lány egyáltalán nem lép már semmit az elején még igen. Hiába kérdeztem rá, hogy akkor most mi van ném mondott semmit tehát azt sem mondta, hogy nyugodtan próbálkozhatok és azt sem, hogy ne csináljak magamból hülyétne próbálkozzak mert felesleges. Annyit mondott, hogyő nem fog kezdmelényezni és hogy legyek kitartó. Mivel nagyon szeretem így várok rá addigamíg tényleg azt mondja, hogy add fel ne küzdj értem.

Szóval szerintem semmi baj ha félénk vagy,de azért add a másik tudtára, hogy hogy érzel mert ha nem akkor az a másiknak nagyon rossz.

2017. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
Hónapokat,éveket,bármennyit hajlandó vagyok várni arra, akire érdemes.Bennem is lassan alakulnak ki az érzelmek,de ha igen, akkor nagyon hosszú távlatokban gondolkodom
2017. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha olyanról van szó, akire megér várni, arra bármennyit. :)
2017. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Bár még nem volt kapcsolatom, és szerelmes sem voltam még, azért ismerem magam.

Nehezen ismerkedek, és még nehezebben bízok meg emberekben, így ahhoz is több idő kell, hogy kötődjek hozzájuk, viszont nekem az alap, hogy először a barátság alakuljon ki, hiszen arra lehet majd a későbbiekben építkezni. Az meg ugye nem egyik napról a másikra történik, hanem hónapok, esetleg évek kellenek hozzá.

20/L/L

2017. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én nem tartom jónak azt, hogy először a barátság alakuljon ki, és egy ilyen kapcsolatba nem is mennék bele, hogy először barátság legyen, majd azután kapcsolat. Alapvetően én is türelmes típus vagyok, és nehezen nyitok a másik felé, de az a legfontosabb nekem, hogy ne legyen aránytalan a dolog, hogy csak én vagyok nyitott és én kezdeményezzek, a másik meg soha. Ha a másik fél is kinyílvánítja, hogy érdeklem akkor türelmes tudok lenni, de éveket nem várnék, mert az azt bizonyítja, hogy nincs köztünk igazi vonzalom és érzelem.


22/L

2017. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Képes vagyok bármeddig várni:D Ezt úgy értem, hogy most 2 éve kedvelek valakit, és még mindig nem kezdeményeztem:D Ha igazán szeretsz valakit, sokkal jobb így. Azért is van ez, mert nem szabadna együtt lennünk, viszont nekem az érzés, hogy itt van nekem mindennél többet ér. Lehet, hogy nem is rontom el ezt azzal, hogy kezdeményezek.. A lényeg, ha valóban szeret a másik, és ami nagyon fontos, adsz neki jeleket, hogy nem húzod az agyát fölöslegesen, akkor fog rád várni^^ A titka az, hogy mindig akár egy jó szóval, vagy egy öleléssel mutasd ki, hogy nem vár hiába 😁😁
2017. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Majdnem két éve várok egy lányra de ugy érzem sose lépünk szintet, mit gondoltok? Hanyagoljam?

24 lányos L

2018. febr. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!