Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire vagytok türelmesek egy partnerjelölttel?

Figyelt kérdés

Igencsak visszahúzódó és csendes vagyok, abszolút nem egy kezdeményező típus. Mindig időre van szükségem, hogy kellően megnyíljak ismerkedési időszak alatt. Kivétel nélkül a türelmet szoktam említeni elsőként, amire szükségem van egy lehetséges partnerben. Szeretem, ha van ideje kialakulni egy barátságnak, amire lehet alapozni később.


Szerintetek nagyjából mennyi idő, az, amire még azt mondjátok, ennyit simán vártok valakire? Nem feltétlenül a szexre gondolok most, hanem kisebb mérföldkövekre, amiket elértek randik alatt/a kapcsolat kezdetén. Tudom, hogy konkrét átlagot nem tudtok nekem mondani és ez egyénenként eltérő, így megköszönném, ha saját szemszögetekből válaszolnátok a kérdésre.


Köszönöm előre is!


22/l/l



2017. dec. 21. 22:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Egyes: igazán megkímélhetnél a visszamaradottságod kinyilvánításától... Baromira unalmasok vagytok már az ilyen szarságaitokkal!!!



Szóval. Én is ilyesmi vagyok mint te, kérdező. Az előző barátnőm jó két hónapot várt rám. Nagyon nehezen engedtem közelebb magamhoz. Nem tehetek róla, ez van.

Elhívott hozzájuk, pakolászott, megnéztünk egy filmet, de nem is próbált meg nyomulni meg semmi, szerencsére megértette, hogy nem az az ember vagyok, akinél ez járható út. Elmentünk este sétálni, iszogatni, kajálni, szinte egész nap írkáltunk egymàsnak. Mindig mesélte hogy mit csinál épp, jó reggelt, jó éjt üzivel mindig ő nyitotta-zárta a napom. Nagyon jól esett!!

Szóval igazából ha olyan tipus az az ember, még a hónapokat is kivárja, ha nagyon akar és annyira kellesz neki. :)

Leszámítva ezt, úgy gondolom aki nem képes egy kis türelmességre, az nem lesz valami jó partnered a későbbiekben sem.

2017. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Én is ilyen típus vagyok, mint te, és szerintem is jó, ha először barátság alakul ki.

20/L

2017. dec. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező, lehet neked privátot írni? Aranyos lehetsz :)
2017. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Szomszéd lány: köszönöm szépen a válaszod :)


86%-os válaszoló: neked is köszönöm! Remélem mindketten találkoztok hozzátok illő lánnyal.


82%-os: persze, egész nyugodtan! A normális leveleket bármikor szívesen fogadom.

2017. dec. 21. 23:25
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Lehet naiv vagyok, de a többségünk nem ilyen?:D
2017. dec. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Én imádom ha egy lányt meg kell hódítani:) és én amúgy is nagyon romantikus típus vagyok,sokkal jobban szeretek kézenfogva sétálgatni mint egyből neki esni a másiknak. 20/l
2017. dec. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát éb személy szerint az első csókra is két évet vártam :) mi legjobb barátok lettünk és utána alakult ki szerelem :)

3 év után volt sexuális kapcsolatunk :) de már vége :) szóval én azt hiszem türelmesnek mondhatom magam :)

2017. dec. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ. Adod bármi jelét annak, hogy szimpatikus a másik? Érintések, pillantások, egy ölelés, akár szavakkal vagy bármi más?

Mert az teljesen oké, hogy nem vetődsz a másik ágyába a 2. randin meg nem borítod rá a teljes múltad/lelkivilágod rögtön. Mindezt tök jó felfedezni szépen hónapok alatt, de csak akkor, ha a másik is jelét adja a párkapcsolat-jellegű érdeklődésnek.

Én is pl. csendesebb vagyok, nem tudok azonnal mindenféle témákról szövegelni rögtön, a magánéletemről egy darabig annyira nem is szeretek beszélni, de ha szimpatikus a másik fél, azért ugyanúgy kezdeményezek beszélgetést, találkozót. Te mennyire hagyod úgymond sötétségben a másik felet? Mert oké, türelmet kérsz, de ha az se eldönthető, hogy akarsz-e bármit, hisz ezek szerint a komfortzónádból borzasztó nehezen lépsz ki, úgy elég nehéz helyzetbe hozod a másikat. És lehet nem is neked szólna aztán a visszautasítás, hanem gőze nem volt, hogy most hányadán álltok és nem szeret az ember hülyét sem csinálni magából... Ez nem ellened szól, félre ne értsd, csak azért jó jelezni a másik ember felé valamilyen módon, hogy te hogy viszonyulsz hozzá.

2017. dec. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#5-ös: én is azt hittem, de aztán rá kellett ébrednem, hogy ezek szerint nem ez a norma :D


#6-os: ez kedves :)


#7-es: igen, ez már biztos, hogy a "nagyon türelmes" kategória!


#8-as: természetesen. Senki sem szeretek félrevezetni, így tisztázni szoktam azt is, ha nem tudok elképzelni semmi komolyat az illetővel, illetve azt is, ha szeretnék vele többet, de ez és ez kell még ahhoz, hogy komolyabbra fűzzük. Szeretek mindent megbeszélni, fontos, hogy le tudjunk ülni és beszélgessünk egyet, pont azért mert konfliktuskerülő vagyok, és senki érzéseivel nem játszanék. Fizikailag is jelzem, ha már úgy érzem, mindketten kellően kényelmesen érezzük magunkat egymás társaságában, sőt, ha minden jól megy, elég bújós is vagyok, így ebben sem mondanám, hogy zavaros jelzéseket küldök a másik félnek.

Nem vettem egyáltalán negatív kommentnek ezt sem, természetes, hogy felmerült benned ennek a lehetősége. Köszönöm, így legalább ezt is tisztáztuk :)

2017. dec. 22. 10:59
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az úgy korrekt végülis. Mindenkinek más a habitusa, arra azért szerintem számíts, hogy sokan a haladósabb tempót szeretik.

Kedves, érzékeny lány lehetsz :) Szerintem kicsit azért dolgozz azon, hogy könnyebben kilépj a komfortzónádból. :)

2017. dec. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!