Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok. Mit gondoltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok. Mit gondoltok a melegfelvonulásról?

Figyelt kérdés

2017. nov. 13. 08:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Mi van itt? xD


Szerintem, mindenki szívjon el egy cigit, vagy egyetek valamit, nyugi, aztán üljetek vissza a gép elé.


Mindenki azt csinál amit akar :D ugye tudjátok?

Ez rendben van, mindenki csináljon azt, amit akar!

1 dolgot viszont jegyezzetek meg pláne az előttem szólónak üzenem!!! (titkoskert)

Más életébe, és abba ki mit vállal fel és ki mit csinál senkinek semmi joga beleszólni!

Kevesebb bárki attól, mert nem vállalja fel magát?

Biztos meg van rá az oka, és mielőtt megkérdeznétek mi ez az ok, ha ahhoz sincsen senkinek semmi köze!


titkoskert! Úgy bíráskodsz mások felett, mintha te több lennél. Mivel vagy több? Bátrabb vagy? Talán. De több nem. Pláne mert lenézel másokat, ez bunkóság, és ezzel csak kevesebb leszel azoknál akiket lenézel, mert én úgy látom, neked meg lett adva a tisztelet annak ellenére is, amilyen stílusban írtál, míg te föléjük emelted magad.

Mivel?

Mi ez a mérce?

Listát írsz a teljesítendő dolgokról.

Listát írsz, és ha lista kipipálva esetleg talán akkor hozzádszólhatunk? Akkor talán ha elérjük azt, amit te leszünk olyan szinten, hogy vitábaszálljunk veled? Minden addig tett lépés értelmetlen?


Szerintem gondolkozz el magadon ;)

2017. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 titkoskert ***** válasza:

21#:

Kedves,olvasd végig a topicot.

Az utolsó hozzàszólàst olvastad el ezek szerint a 2 teljes oldalból.

Itt a meleg felvonulás a téma. És a jogokról, amikért emberek harcolnak.


Vagy nem harcolnak, maximum hangoztatják.


Nagyon ici-pici zárójelben megjegyzem, hogy azoknak az embereknek, akik itt kiakadtak ràm, irtam szemelyes levelet, kérdésekkel, hátha én, laikusként, megertem a nézőpontjukat...

De a mai napi semmi más nem érkezett, csak statisztika rombolás. Ami viszont pedig pont nem érdekel, mert nem vagyok Trump. Tehát nem vagyok ràszorulva. 😂


Majd, ha más, aki bírálót játszik, és képes értelmes-kommunikàcióra, nemcsak blabla, rizsa megy, akkor érdemben reagàlok, itt is ott is. De ez idàig csak személyeskedés, és pártideológia (ahogy kedves barátom mondaná).


Azért tart itt ez az ország, ahol tart! És ezt nem én mondtam 😃 Szimplán csak sz"r a management és a merketing- nah, ezt én mondom😁

2017. dec. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!