Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, biszexek! Mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, biszexek! Mennyire számít az, hogy a kiszemeltetek hány emberrel feküdt le előttetek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 19:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem gondolom azt drága. Ha hajt a vérem, akkor sem k*rok félre, hanem kilépek a kapcsolatból. De én a biztosat nem cserélem holmi egyéjszakás kalandra.

Persze annak könnyű, akinek nincs lelkiismeret furdalása utána.

2017. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
*Vagy alapból bele sem megyek addig kapcsolatba, ameddig nem éltem ki a vágyaimat. Szerintem tedd ezt te is...
2017. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez nem ennyire egyszerű szerintem. Van, akit nem érdekel persze ilyen szinten a másik múltja.

Engem speciel zavarna, ha tudnám, hogy volt pl. 10 partnere és az mind kaland volt csak. Vagy 20 és abból pl. csak 2 kapcsolat. Nyilván meg kell hozzá ismerni is kicsit a másikat, hogy leszűrd, mit akar végülis meg te is tudd, mit akarsz tőle, de ilyen esetben nagyon meggyőzőnek kell lennie, hogy ne egy újabb strigulának gondoljam magam. Nem tudok így állni a másikhoz, hogy na ő egy jó éjszaka lesz és viszlát.

Van olyan is, mint pl. én, aki nagyon monogám és nem ugrik rá a másikra 2 szép szó után, csak mert hajtja a vére, mert egyszerűen több érzelem nélkül nem megy.

2017. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is monogám vagyok alapvetően, de ennek nem az eddigi alkalmi kapcsolataim számához van köze (ami egyébként 0, mielőtt még önvallomásnak hinnétek ezt a kommentet), hanem ahhoz, hogy párkapcsolat mellett óhajtok-e másik kapcsolatot futtatni, vagy félredugni. Az, hogy valaki sokat szexel különböző személyekkel, nem feltétlen azért van, mert nem bír a vérével, egyszerűen csak nincs oka rá, hogy visszafogja magát, hiszen szingli.

Nem, nem érdekelne, hogy a párom hány emberrel feküdt le előttem, ha gondolja, megoszthatja ezt velem bizalmasan, de nem fogok másképp tekinteni rá miatta.

L (bi)

2017. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nem lényeges,ha szeret téged és te is őt ez nem számit
2017. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!