Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok ti hol szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok ti hol szoktatok ismerkedni? Neten vagy személyesen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra ha valaki pl Budapesti..akkor ti hol szoktatok ismerkedni? neten vagy inkább megpróbáltok személyesen? hol javasolnátok hol érdemes próbálkozni? köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 12. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Neten ritkábba, bár most nem pesten élek így elég nehéz. Személyesen meg inkább a baráti társaságből, ismerősökön keresztül.
2017. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szemelyesen nem megy:D nem tudom, hogy ki leszbikus vagy biszex, szoval neten probalkozom:D (irhattok 😂)

16/l/bi pestii

2017. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki tud akkor légyszi mondjon Bp-n akármit ahol lehet ismerkedni. 😊 buli, rendezvény, hely..akármit..en már teljesen kifogytam az ötletekből. 😅😕
2017. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy éppen tudok.
2017. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Barcsak olyan "nehez" dolgom lenne mint a budapestieknek. Hiszen minden tarskereso tele van gyonyoru pesti lanyokkal... :D
2017. júl. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem is írhattok, idősebbek is :)

24/L/Bp

2017. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
előttem már elmondták többen de én megpróbáltam a munkahelyemen is... sajnos nem jött össze. :(
2017. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatok 17/L/Bp
2017. aug. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem is írhattok :)

22L

2017. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!