Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti hogy jöttetek rá, hogy leszbikusok vagytok? És mikor?

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
kor mikor
2017. jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már kiskamaszkorom óta éreztem, hogy taszítanak nem tetszenek a fiúk, a lányok meg szipmatikusak, aztán a fiúktól egyre inkább undorodtam, a lányok meg egyre jobban tetszettek. 18 éves koromtól vagyok biztos benne, hogy csak a lányok érdkelnek.

20/L

2017. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14 évesen szerelmes lettem egy lányba, utána meg egyre kevésbé érdekeltek a fiúk :D
2017. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sosem volt nagy rájövés. Randiztam 13-14 évesen fiúkkal (17-19 évesekkel), de se akkor, se most nem vonzódom hozzájuk, megcsókolni se akarom őket, túl friend zone. Tehát ez nekem evidens volt. :)

17/L

2017. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor amikor semmilyen fiu nem keltette fel az érdeklődésem
2017. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4-esnek: majdnem 8 milliárd emberrel van értelme kihalásról beszélni... Tényleg... És az se számít, hogy a legtöbb emlősnél is van melegség, mégsem haltak ki, maximum az ember által fognak.

Az emberiség sokkal inkább az élelem és ivóvíz hiány miatt fog kihalni, mintsem a melegek miatt.


Köszöntem!

2017. jún. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hat en mar egesz kiskoromban gondoltam es nagyon féltem eleinte hogy leszbikus leszek. Azután próbáltam bemeselni magamnak hogy nem vagyok az es fogadtam egy fiú udvarlasat. Egyáltalán nem erdekel a fiú pedig sokak szerint "jo pasi" egyszerűen nem tudom elképzelni mi a jo abban ha egy fiúval csokolozok stb... csak a külvilág miatt tartom meg ezt a kapcsolatot es közben kezdek ismerkedni leszbikus lányokkal...szexelni majd csak lanyokkal/nokkel tervezek. Ugyanitt leszbikus/bi ismerkedni vagyo lányok 15-18 irhatnak :)
2017. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!