Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Győri leszbikusok! Úgy általán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Győri leszbikusok! Úgy általánosságban, szerintetek mennyire elfogadó a város közössége?

Figyelt kérdés
Nyilván minden ember más, de sok atrocitás ért már titeket ezzel kapcsolatban, mondjuk egy vidéki vagy kisebb városi környezethez képest?

2017. júl. 8. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Miért? Ki akarod hirdetni az egész városban a szexuális irányultságod?
2017. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kit érdekel,ki mit gondol! Nehogy már a társadalmi elvárásoknak felelj meg! Hol érdekel,hogy a szomszéd Marika néni,vagy Pista bácsi elítéli,az az ő dolguk. Úgy élj ahogy Neked jó,a többieket meg le kell sz.rni. Ennyi!

Senkivel ne foglallkozz,csakis ami Neked jó!

2017. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én onnan költöztem fel budapestre. Szerintem nem elfogadó. Túlságosan vadkalapos városnak tartom. Ott születtem és nőttem fel. Szerintem inkább hagyományok hívei. De persze vannak akik elfogadóbbak, de túl kicsi város.
2017. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen ert:D nem 1x de en igyekszem magamnak megtartani ezt nem hirdetni egy csavo 1x látott minket vsokolozni es fel akart hivni magahoz:D peldaul:D pedig nem teren voltunk hanem 1 kis utcaba aztan pont arra jott
2017. júl. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!