Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Biszexuálisként hogyan tudnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuálisként hogyan tudnám felkelteni a leszbikusok figyelmét?

Figyelt kérdés

Biszexuális vagyok, de az utobbi időben egyre jobban csak a nők érdekelnek. Sosem éreztem még ilyen erős szexuális vágyat, mint most a nők iránt. Egy férfi sem tudta nekem megadni azt, amire vágyom..sem szexuálisan, sem pedig érzelmi szinten. Viszont teljesen "zöld fülű" vagyok, ha lehet ezt így mondani. Tudnátok olyan oldalakat mondani, vagy közösségeket, ahol megismerhetem a leszbikusság mivoltát és mélyebben elmerűlhetek a témában? Szeretnék tanúlni és megismerni önmagam.

21/L



2017. júl. 29. 17:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Egy leszbikus nem tud olyannal lenni aki farkakat is Szopkod.
2017. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Nekem volt már leszbikus barátnőm. És képzeld amíg együtt voltunk nem szopkodtam senki farkát akkor meg miért zavarná. Lehet hogy tényleg van ilyen leszbikus de nem mindegyik.
2017. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kedves #1. Az első mondatomban leírtam, hogy biszexuális vagyok..nem tudom, hogy ennél egyértelműbben hogyan tudnám megfogalmazni, hogy biszex vagyok, de most csak a nők érdekelnek.
2017. júl. 29. 18:02
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kifejezetten leszbikus társkereső oldalak, ha beírod a google-be ki is ad egy párat, de igazából ismerkedhetsz bármilyen társkeresőn lányokkal lányként. A facebookon is vannak ma már ilyen ismerkedős csoportok, ott is megpróbálhatod esetleg. Az pedig, hogy mennyire érdekli egy leszbikus lányt, hogy te biszexuális vagy egyénfüggő szerintem, van akit egyáltalán nem zavar, de többször hallottam olyat is, hogy azért nem jöttek össze valakivel, mert az biszexuális. Ennek ellenére, szerintem érdemes próbálkoznod, biztosan találsz olyat, aki elfogad téged olyannak amilyen vagy!
2017. júl. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Erika.Csavaros ***** válasza:
100%
Én is biszex vagyok :-) De 37 éves :-)
2017. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok támogató és bíztató kommentet. Nagyon jól esik. Külön örülök, hogy ennyi intelligens ember van itt. :) Mindenkinek ment a zöld kéz!
2017. júl. 29. 19:45
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt is tudsz ismerkedni. Bár nem sok reménnyel. Inkább a társkeresőkre regisztrálj vagy chat-elj, vagy persze a legjobb,hogyha személyesen próbálkozol :)

Az, hogy biszexuális vagy, az valóban zavar egy-két leszbikust. Engem például nem, hisz nem ez a lényeg,hanem aki TE vagy. Viszont egy biszexuális is összejöhet egy biszexuálissal..

Szóval van remény :)

2017. júl. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Olyan aranyosak vagytok...azért is esik ennyire jól, mert bár ugyan mindig is tudtam, hogy biszexuális vagyok, nem rég fogadtam el magamat 100%-an. Volt bennem félsz, de így nektek is hála, már magabiztosabb vagyok.
2017. júl. 30. 09:27
 9/20 anonim ***** válasza:
7%
A biszexuális nők vicc kategória.. Testileg vonzódnak a nőkhöz persze,m de úgyis férfi mellett akarnak kikötni véglegesen. Társadalmi nyomásra, meg amúgy is, érzelmileg.. Leszbikusok nem bíznak olyan nőben, akinek farok is kell, mert úgyis az lesz a nyerő akkor.
2017. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó válaszoló!

Kepzeld, én is biszexuális vagyok, de pont a másik véglet, amiről te beszélsz.

A férfiakhoz csak szexuálisan vonzódom, kapcsolatot nem tudnék elképzelni velük.

Ellenben a nők mind szexuálisan, mind érzelmileg vonzanak.

2017. júl. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!