Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ránézésre meg tudják állapítan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ránézésre meg tudják állapítani a nők más nőkről, hogy leszbikusak-e?

Figyelt kérdés
Vagy mi alapján tudják hogy próbálkozhatnak-e más lányoknál, Bocsi remélem érthető
2017. júl. 22. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés már többször is fent volt már, szerepelt a gyakorin, legalábbis hasonló megfogalmazásban...

A válaszom viszont nagyon nehéz megmondani külsőre, hogy egy lány leszbikus-e, vagy sem.

Ha rád néz, és elmosolyodik, akkor nagy rá az esély.

Te lány vagy amúgy?

2017. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet megmondani. Esetleg a tomboyoknál nagyobb a valószínűsége, de azoknál sem biztos, nem mindegyik tomboy leszbikus. Sajnos azt kell mondjam, hogy külső alapján nem lehet megmondani. :/
2017. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A heterók honnan tudják, hogy pont ők bejönnek-e az adott fiúnak/lánynak?? Mi us ugyanonnan. Ha van rá lehetőség beszélgetünk vele és ebből előbb-utóbb lejön, hogy ő akar-e valamit.De általában olyanok iránt érdeklődünk, akiket valamennyire ismerünk, megfigyeltük, nagyjából ismerjük a személyiségét.Ilyenkor pedig könnyű tudakozódni az ismerőseitől, vagy akát tőle. Nem, nem mosolygunk meg nem vágunk pofákat vadidegenekre meg minden jött mentre, aki csak ránk néz (furcsa is lenne), nem bámulunk meg mindenkit akit hiányos öltözetben látunk, nem hajtunk rá mindenkire,akivel kettesben vagyunk egy légtérben stb. Válogatunk belső értékek,érdeklődési kör,közös témák , egyéb párkapcsolathoz nélkülözhetetlen tényezők alapján,és csak ahhoz az egy személyhez próbálunk közeledni,ismetkedni vele, aki ezek alapján érdekelni kezd minket, és vagy összejön vagy nem.Nem szólítunk le idegeneket sem az utcán sem sehol.
2017. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ahogy előttem is írták, mi leszbikusok, ugyanúgy tájékozódunk a kiszemeltünkről, mint heteró társaink szoktak. És tényleg kevés nő van, akiről meg lehet állapítani külseje alapján, hogy leszbikus. Többnyire a butchokról és még esetleg a tomboyokról. Nőies, szép leszbikus nőket viszont nem lehet felismerni, hogy ők is 'zenészek', és sok lipstick leszbikusnak, köztük nekem is örök problémát jelent. (Az én kiszemeltjeim mindig heterók szoktak lenni sajnos... mindegy, asszem veszek egy macskát. aztán még egyet :D )


30/nő

2017. júl. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: Hasonló cipőben járok.. :-D Általában én is mellélövök, de van azért ellenpélda is. A macska jó, de azért ne add fel! :-P


23L

2017. júl. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó Válaszoló! Köszönöm szépen kedvességed, nem adom fel :)
2017. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!