Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nőkön miért látszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nőkön miért látszik kevésbé hogy leszbikusak, mint meleg férfiakon hogy melegek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 15:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a meleg pasikon egyáltalán nem látszik. Aki úgy néz ki az szinte egy sem az.
2015. júl. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Sokkal jobban meglatszik egy non, hogy leszbikus. Persze most nem a fiatalka divatleszbikrol beszelek, Ok valojaban nem is leszbik, csak keresik a helyuket az eletben, de a verleszbikusokon egyertelmuen latszik a nemi hovatartozasuk.
2015. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A meleg fickóknak van egy olyan össze nem téveszhetetlen lányt utánzó affektáló viselkedése amit messziről kiszagolni.


Leszbi nőknél ilyen nincs, illetve ha nagyon fius sem jelent pl. semmit mert abban is van hetero csaj.

2015. júl. 23. 15:33
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
A passzív meleg srácokon látszik főleg, azért mert ők hogy mondjam.. Kukit engednek magukba, szóval valailyen szinten női szerepben vannak. Lányoknál nem nagyon van aktív-passzív, ezért nem feltétlenül látszik. De vannak férfias leszbik, úgy hívják, hogy butch.
2015. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan meleg férfi ismerősöm, akiről nem lehetne megmondani, hogy az. Ellenben ismerek olyan leszbikus nőt, aki borzasztóan férfias. (Mindketten stabil párkapcsolatban élnek, velük azonos nemű párral.)
2015. júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon változó. A nőies leszbikusokon tényleg nem látszik elsőre, viszont a fiús beütésűek megjelenését, mozgásán, beszédén egyből lehet érezni.
2015. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Érdekes, mivel gondolom a meleg ffiaknál (a gesztusaik miatt) a párválasztásban van jelentősége hogy mutasd magadról ki vagy, ezzel kerülve a kínos félreértéseket.
2015. júl. 23. 21:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Szerintem távolról sem lehet ez ilyen egyszerűen megállapítani. Én egész eddig egyetlen egyszer szúrtam ki egy meleg párt, de még most sem vagyok igazából biztos benne csak mondjuk úgy 51%-ban... szerintem egyáltalán nem látszik a többségen ilyen egyszerűen, ahogy azt te gondolod. Legalábbis mindennapi szituációba biztos nem.
2015. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkin annyira látszik meg amennyire megengedheti magának, hogy ez egyértelmű legyen.


Ezen kívül a nőket alapból heterónak nézik, mert az emberek két nő intim érintkezését nem veszik komolyan. A maszkulin nők sokkal inkább normalizálva vannak a közmédiában mint a feminin férfiak, emiatt a fiús lányok kevésébé tűnnek föl.

2015. júl. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Leszbikus vagyok és rögtön kiszúrom a meleg pasikat és a leszbikusokat is, még akkor is, ha nőiesek. Teljesen nőies vagyok, rólam nem akarják sokszor elhinni, de olyan erős a kisugárzásom, hogy egyforma arányban ragadnak rám a pasik is és a nők is. Én látom elsőre, hogy ki meleg és ki nem, de a hetero társadalom nem latja ezt, mert hetero normatívak. Senki nem gondolná rólam és páromról, hogy mi együtt vagyunk. Mindketten teljesen nőiesek vagyunk. Csak azokon látszik, hogy meleg, aki nagyon férfias, vagy nagyon feminin, de ezek elég ritkák.
2015. júl. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!