Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan csináljam szűz lánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam szűz lánnyal, aki teljesen rutintalan ezen a téren?

Figyelt kérdés

1 hónapja együtt vagyok egy nagyon szép lánnyal.

Mindgetten leszbikusak vagyunk. Nagyon szeretjük egymást es le akarunk feküdni. En előtte mar sok lánnyal voltam mar. De neki en vagyok az első,előttem fiúkkal se volt,teljesen érintetlen,megvan meg a szűzhártyája. Hogyan es mit csináljak neki? Gondolok itt ujjazásra elsősorban. Meg hogyan tanítgassam? Miket mondjak neki?

Tanácstalan vagyok. Szeretnem,ha a szex mindkettőnk részére elvezet legyen.


22/ LL


2017. júl. 20. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos az első válaszoló nagyon bunkó volt. Szerintem jó lenne megtudnod, hogy magának szokott e valamit csinálni, hogy egyáltalán tudja-e hogy neki mi a jó. Legyen nagyon hosszú az előjáték, hogy ne féljen és teljesen elengedje magát. Aztán szerintem haladj fentről lefelé, foglalkozz előbb a melleivel, hogy érezze a közelséged, megbízzon benned, aztán simogasd lent, és csak utoljára ujjazd, vagy ha megengedi, nyald. Közben utalj rá, hogy ő is ugyanezeket próbálja neked. Szerintem ha valaki teljesen átadja magát a pillanatnak és elég nedves, akkor az ujjazás nem fájhat még szűzen sem, meg a szűzhártyát sem szakítja át. Én évekig ujjaztam magam két ujjal és semmi baja nem volt a szűzhártyámnak.
2017. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lassan és ovatosan.

Csók,simi ruha fölött. Ruha alatt. Simi melltartó fölött,alatt. Levenni.

Csókok tovább. Simi bugyin keresztül,bugyi alatt.

Amikor nedvesedik akkor lehet ujjazni 1ujjal,2vel,3al.

Nem kell rámenni hogy orgazmusa legyen,elég ha tudja,hogy mi merre.

Ez lenne az alap. Azért jó,mert bármikor leállithat,amikor "megijed" de a továbblépésre a lehetöség adott.


Esetleg beszéljétek át előtte,hogy meddig mehetsz.

Anno nekem nem engedte a barátnőm,hogy kinyaljam...ezt jó lett volna tudni előtt a bugyiját lehuztam a fogaimmal.


Vagy:csináld azt amit veled csinált az első baratnőd (ha jó volt)

2017. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!