Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon ciki bevallani, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki bevallani, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Nem rég ismerkedtem meg egy lánnyal, akivel randizgatunk már egy ideje... Nekem ő az első k barátnőm eddig csak fiúkkal ismerkedtem, de egyikkel sem jutottam el a szexig. Viszont elèggè szégyeltem ezt, ezért azt hazudtam hogy már túl vagyok a dolgon. A baj az, hogy most elszeretnèm mondani az igazat, mert ùgy is ràjönne a dolgokra...elmondjam vagy mostmár hagyjam ìgy a dolgot? Ti mit szòlnàtok a helyèben? Olyan rossz, mert ő màr tapasztalt èn meg majd kis szerencsètlen ügyetlenkedek -.- 20L az emlìtett baràtnő 23L

#szex #szüzesség #leszbikus #hazugság de már megbántam #többet nem fordul elő becsszó csak ezt ússzam meg valahogy #legyünk már túl rajta
2017. márc. 4. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, biztos vagyok benne, hogy nem lesz belőle semmi probléma. Amúgy is az őszinteségen alapszik minden.

Valószínűleg aranyosnak is fogja találni, hogy ennyire megakartál neki felelni. :)

2017. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 RRR ***** válasza:
100%

Mond el bátran,indokold azt ,hogy nem merted elmondani elsőre.

Semmi baj nem lesz,,sőt!!!

2017. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%

Szakítanék, mert hazudtál ennyire alap dologban, ennyire ok nélkül.

Csak azért mondanád el, mert kiderülne?

Ooh te szegény félrenevelt leányzó. ))

2017. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mond el neki.
2017. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
K
2017. márc. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Èn személy szerint nem szeretem, ha egy lány kezdő vagy még szűz. Sokan cukinak meg aranyosnak találják, de èn szexelni akarok és nem betanítani valakit aki ne adj Isten alig mer hozzám érni. Ne érts félre, mert mindig van kivétel, természetesen ha összeismerkedek egy fantasztikus lánnyal, aki nagyon vonz kívül belül, várnék rá ameddig csak kell! De csak ha őszinte az elejétől kezdve! Ha tudom, hogy mire számíthatok...az őszinteség nagyon fontos, és te nem voltál az! Én nem tudnám megbocsájtani. Most nem megijeszteni akarlak de én így tennék...

Ettől függetlenül szerintem mondd el neki, úgy is kiderül :D kivéve ha fantasztikus vagy az ágyban így kipróbálatlanul is ;) végülis lehet, hogy hegedülni is tudok csak még sosem próbáltam! :D

Ha a barátnőd azok a megértő és kedves emberek közé tartozik, akik ezt cukinak ès fantasztikus dologként fogják fel, akkor azt tanácsolom, hogy ne görcsölj rá az elsőre! Hagyd hogy ő vezessen kezdetben! És ne félj, ha együtt van veled akkor biztos, hogy kíván ès gyönyörűnek lát ;) sok sikert!

25LL

2017. márc. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel baj. Lehet nem fog örülni, hogy először nem mondtad el de szerintem megbocsájtja majd. Én örülnék neki ha a párom kezdő lenne és velem fedezné fel a dolgokat. (: 22/Bi/L
2017. márc. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biszex létemre nem volt szerencsém se lányhoz, se fiúhoz, aki szűz volt, mikor összejöttünk. Örültem volna ha az első tagadás után mégis csak kiderült volna valamelyikükről, hogy szűz. Ne aggódj ez miatt, lehet, hogy a barátnőd is örülni fog a szüzességednek.
2017. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok és remèlem, hogy ő is ìgy fogja majd fel a dolgot és nem szakítani fog :S bár azt is megértenèm...

Ma kivárom a megfelelő pillanatot és elmondom neki :D de előtte kibontok majd egy üveg bort :D

2017. márc. 5. 14:16
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
MOndd el neki, hogy nem merted elmondani. Ennyi. Én ezt nagyon cukinak tartanám, ha az én barátnőm lennél ;)
2017. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!