Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nőgyógyásznál, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nőgyógyásznál, ha megkérdezik, szűz vagy-e, mit mondotok?

Figyelt kérdés
Van barátnőm, de sosem voltam még férfival. Most megyek kb. életemben 2. nőgyógyászhoz, és eléggé félek a kellemetlen kérdésektől...
2017. jún. 29. 19:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
Akkor szűz vagy.
2017. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szexuális segédeszközöket már használtunk, és én már nem tartom magamat annak, semmilyen tekintetben.
2017. jún. 29. 19:58
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Akkor nyugodtan mondd meg,hogy nem vagy az.
2017. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
most nem azért de sztem észre fogja venni hogy az vagy e hamár egyszer lehuzod neki a bugyidat
2017. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha a szűzhártyád átszakadt, mondhatod, hogy nem vagy szűz, őt főleg ebből a szempontból érdekli.
2017. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Ha a szűzhártyám már átszakast akkor azt mondom, hogy nem, ha még nem akkor azt, hogy igen.Egyébként a nőgyógyász nem kérdez ilyet, ha megvizsgál úgy is látja.
2017. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
Szűz akkor nem vagy, ha pénisz volt a hüvelyedben :-P De egyébként utdtommal ilyet nem kérdez egy nőgyógyász ... Max annyit, hogy van -e szexuális életed ;-)
2017. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#6 és #7: Tőlem már volt, aki megkérdezte.
2017. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nálam csak akkor kérdeztek nőgyógyászaton, amikor szervi probléma kivizsgálása miatt valami cuccot akartak feltolni a hüvelyembe, ami elég kellemetlen, ha van még szűzhártyája az embernek. Szóval ha rákérdeznek a szüzességedre, akkor max ilyenek miatt kérdezik, szóval teljesen mindegy, hogy hús-vér pénisz, vagy műpénisz járt-e benned, mert ebben az esetben nem vagy szűz.
2017. jún. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%
#8: Az akkor valami perverz barom volt :-P Van pár nőgyógyász barátom és dolgozok is jónéhánynak ;-) (#7-es voltam a lapontozás ellenére is :-D )
2017. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!