Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem voltam még nőgyógyásznál.2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem voltam még nőgyógyásznál.20éves vagyok, és annak ellenére hogy szűz, el kellene látogatnom az orvoshoz lassan?

Figyelt kérdés
(Van barátom, és valószínleg a közeljövőben meg is történik a dolog...)Szóval várjak az orvossal addig, vagy menjek el?(Nincs semmi problémám, csak egy általános szűrésre/vizsgálatra gondoltam.)Felesleges?
2009. okt. 2. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el,azaz jelentkez be most,mert egy barátnőmnek 3 hétre rá adtak időpontot.Előtte viszont keress egy jó nőgyógyászt.
2009. okt. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Már hogy lenne felesleges!

Minimum évente járnod kellene szűrésre. A nőgyógyász nem csak azért van, hogy tablettát írjon fel, hanem rendszeresen megvizsgál, hogy minden rendben van-e.

Akár egy fogorvos, normális esetben hozzá se csak akkor megyünk amikor már tudjuk, hogy baj van.

Menj el mindenképp.

2009. okt. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jójó, én sem úgy gondolom, hogy a nődoki tabletta-írásra van kitalálva...csak úgy értettem, hogy megvizsgál-e egyáltalán, úgy hogy szűz vagyok...
2009. okt. 2. 10:14
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Meg kéne akkor is, de ha átszakítja a hártyádat mielőtt a barátod tenné, letéped a tökeit és visszacsináltatod vele. ;)
2009. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem viszont teljesen fölösleges. Ráérsz utána is elmenni, és akkor nem kell azon parázni, hogy mi lesz a szűzhártyáddal, meg fájni fog-e a vizsgálat, stb. Ha a ciklusod rendben van, fertőzésed nincs, akkor teljesen fölösleges. Az éves szűrés (méhnyakrák)onnantól fontos, hogy elkezdesz szexuális életet élni, mivel jellemzően a hpv vírus okozza, az is évek, évtizedek alatt. Én azt mondom, hogy ha egy-két hónapon belül sor kerül a szexre, akkor szüzen már ne menj el nőgyógyászhoz, hanem csak utána, sokkal egyszerűbb lesz a vizsgálat.
2009. okt. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
ennyi idősen már akkor is illik nőgyógyászhoz menni ha még szűz vagy. sőt! mindenképpen menj el.
2009. okt. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
(utolsó vagyok, amúgy csendben megsúgom hogy ha közlöd hogy szűz vagy akkor vagy óvatosan csak ujjal vizsgál meg vagy végbélen keresztül, tehát a szűzhártyádat semmiképpen sem fogja átszakítani, ahogy itt egyesek ijesztgetnek vele.)
2009. okt. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

sztem felesleges elmenned, ártani nemfogsz ezzel magadnak, de igazából felesleges.

évente szűrésre azoknak kell járni, akik szexuális életet élnek.

temég szűz vagy. a ciklusod rendben van?? feltételezem igen. ha nincsen semmi panaszod, nem fáj semmid, menzesz rendben, szex nincsen, akkor felesleges a nőgyógyász. deha elakarsz menni, nyugodtan elemehetsz.

2009. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A szexuális élet kezdetétől évente tanácsos a rákszűrés, szal ráérsz utána elmenni. Ha gyogyit akarsz, akkor meg úgy tervezd, hogy idő kell a hatás kialakulásához.
2009. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!