Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Voltál már úgy nőgyógyásznál,...

Voltál már úgy nőgyógyásznál, hogy a szüleid elvittek mert meg akarták tudni, hogy még szűz vagy-e?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor pontosan hogyan nézi azt meg a doki? Nem ciki ha le kell vetkőzzek a doki előtt?
2009. nov. 20. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

UramIsten! Ez már nevetséges!!! Vagyis beteges! Nem volt még ilyen, de biztos hogy nem is lesz!!

Téged el visznek? Miért fontos, h tudják?

2009. nov. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
az orvos nem mondhatja el, ha nem engedélyezed. tudod, a titoktartási fogadalom.
2009. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nődokinak levetkőzni nem ciki, minden nő ezt teszi.

Az sokkal inkább ciki, hogy ilyen szitu egyáltalán kialakulhat, hogy szülők viszik a lányukat nődokihoz ilyen céllal.

2009. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De volt rá ilyen eset?
2009. nov. 20. 23:11
 5/13 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy lett volna ilyen....én nem hallottam ilyenről:D
2009. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
anyummal voltam először nődokinál, de nem azért, h megtudja, h szűz vagyok-e még :D ez azt jelenti h nem bíznak meg benned. :(
2009. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
* mmint ha veled ez a helyzet.
2009. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Senkinek semmi köze hozzá.
2009. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
14%
lehetséges ilyen esett... úr istenezik itt a másik kis matyika... :-j szal ezek az úgy nevezet plázap*csák... megismered őket úgy hogy a sok aluminium sárgára van festve mint arany, csomó szar zene csörren meg mikor hívják őket, ki vannak festve tetőtöl talpig és esős időben is napszemüveget hordanak :-j
2009. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is anyukámmal mentem, de nem azért, hogy megtudja, hogy szűz vagyok-e még, csak amolyan lelkitámaszként jött velem:D
2009. nov. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!