Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Voltál már úgy nőgyógyásznál,...

Voltál már úgy nőgyógyásznál, hogy a szüleid elvittek mert meg akarták tudni, hogy még szűz vagy-e?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor pontosan hogyan nézi azt meg a doki? Nem ciki ha le kell vetkőzzek a doki előtt?
2009. nov. 20. 22:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Heh, hát szerintem egy normális orvos elküldené a sunyiba az ilyen szülőket, méghogy bekukucskáljon kitalálja, hogy dugott-e már, aztán meg elmesélje anyukának az eredményt. Ha ilyen van, akkor az agyam eldobom milyen szülők vannak.
2009. nov. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én anyám amióta van barátom (kb 14 éves korom óta) mindig azt hiszi hogy lefeküdtünk már egymással, miközben nem, és többször is fenyegetett már azzal, hogy elvisz nőgyógyászhoz, mert nem hisz nekem. Szerencsére nem tette meg, de ez már beteges.
2009. nov. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki levetkőzni?Másképp nem nézheti meg...Valószínüleg nincs röntgenszeme :D
2009. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!