Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ti keresnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti keresnétek egy olyan lány társaságát, aki kinyilvánította, hogy bejöttök neki?

Figyelt kérdés
Hetero lányok válaszára vagyok kíváncsi elsősorban.

2017. jún. 13. 15:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

Csupan kifogas es olcso magyarazat a sajat es kornyezete megnyugtatasara az ilyen al heteroknal a pia meg a hangulat, igazabol mindegyikbe benne van a melegseg csak batortalanok es kulso hatasra bujik elo a kisordog, de semmikepp sem heterok!

Talan ez a teoria is meguti a kicsi agykapacitasotokat!

2017. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
91%

És miért nem tökmindegy, hogy kit minek nevezünk? Miért kötelező besorolni mindenkit heterónak, biszexnek vagy melegnek? Szerinted a szexualitás valami fekete-fehér, félszavakkal, mondvacsinált kifejezésekkel leírható dolog?

El kell keserítselek, mert a te nézeteidet véve alapul 10 emberből legfeljebb 1 lehet maximálisan hetero.

2017. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Matika2 jo lenne ha elhuznal a kérdesem alol, mert normalis valaszokat vartam, nem a hulyesegeidet.
2017. jún. 22. 21:53
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

Kerdezo! A biologia az szerinted hulyeseg?

Ezert vagytok melegek kirekesztve latjatok mert a tudomanyt is csak hulyesegnek tartjatok!

Es igen ragaszkodom a besorolasokhoz mert ha Magamat veszem aki 100%-ig hetero sertve ereznem ha bi vagy melegnek mondananak, ezzel szerintem nem csak En vagyok igy megnyugtatlak kedves utolso kommentelo is.

2017. jún. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Tipikus latens homoszexualis viselkedest mutatsz fiam ;)
2017. jún. 23. 10:12
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Erdekes! Ha valaki hetero mar azt sem fogadjak el a melegek!

Mivel hanyok a sajat nememtol igy meg veletlenul sem ertem a kommentedet.

2017. jún. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Milyen biológiáról meg tudományról beszélsz? Amit te ideböfögsz, annak egyből tudományos értéke van? Csak mert nem igazán hivatkoztál tanulmányokra eddig.

Senki nem mondta, hogy te, személyesen TE nem lehetsz 100%-ban hetero, csupán azt, hogy az emberek jelentős része nem így működik (és itt szóba hoznám a már jól ismert Alfred Kinsey nevét, akinek biológus létére volt ez az álláspontja, nyugodtan nézz utána).

Egyébként miért érzed magad vérig sértve, ha lemelegeznek? Ha annyira biztos vagy benne, hogy nem vagy az, akkor miért nem szarod le, hogy más minek hív? Ez kb. olyan, mintha neked fekete lenne a hajad, én azt mondanám, hogy szőke vagy, te meg nem röhögnél ezen, mint egy normális, saját magával kibékült ember, hanem elkezdenél hőbörögni, kígyót-békát üvölteni rám/leállni veszekedni velem a semmin (ugyanis a homoszexualitás nem valami átok/lepra, hanem ugyanolyan vonás, mint az ember hajszíne).

Mit keresel egyáltalán ebben a kategóriában, ha ennyire gyűlölsz minket?

2017. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
igen mivel nagyon szeretnék már egy normális párkapcsolatot :) LL
2017. júl. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!