Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ti keresnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti keresnétek egy olyan lány társaságát, aki kinyilvánította, hogy bejöttök neki?

Figyelt kérdés
Hetero lányok válaszára vagyok kíváncsi elsősorban.

2017. jún. 13. 15:46
1 2 3
 11/28 titkoskert ***** válasza:

Abban biztos lehetsz. Nézd, neked kell eldonteni, meg akarod e kapni a csajt, vagy sem. Ha igen, akkor elég "melós", mivel állítása szerint hetero.

Sok figyelem kell, es kedvesség. Az célba ér minden embernél. De fontos, hogy őszinte legyen.

De hát ez minden embernél igy van, akár hetero, akár leszbikus... Mindenki arra vár, hogy meghoditsa valaki a szívét... 😊

Ha Te ebbe nem akarsz energiát belefektetni, akkor maradnak a könnyű veru csajok... Csakhat arra meg kapcsolatot alapozni... En nem mernék. Ha nekem könnyen kapható, akkor másnak is🤣

2017. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%

11!


Szerintem nem kene ennyire teperni a kerdezonel mert irta ,hogy az a masik lany allitolag hetero akkor talan nem egy beteg kozeledeset varja !

Tudod! A HETEROK az ellenkezo nemuektol varjak,hogy meghoditsak a szivuket es nem a sajat nemuktol! Ez nem mindegy...

2017. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 titkoskert ***** válasza:

12

Most lemaradtam valamiről... 😀

Nem értem, miért tepernék... Valaszolni próbáltam több kérdésére, a tapasztalataim alapján.

En kérek elnézést 😃

Azért több hetero lány kipróbálta már a szexet lánnyal, nem egyedi eset... Vagy abrandozott róla...

Szerintem a kérdező majd eldonti, mit tesz, vagy leul beszélni a csajjal, hogy miért érdeklődik felőle...

2017. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

Csak mert minden hozzaszolasodban van egy kis uszito rabeszelo jellem!

Amugy tisztazzunk valamit mert ezt sokan osszekeverik pedig nem mindegy!

Azok a lanyok akik kiorobaltak a sajat nemukkel azok NEM heterok!!!

A hetero nem erdeklodik es vonzodik a sajat nemehez!

A biszexualis mindket nemhez vonzodik, de van koztuk olyan is amelyiknel ez az arany nem egyenlo.

Illetve a homoszexualis aki kizarolag a sajat nemehez vonzodik!


Remelem most mar kepben vagy a jelentesekkel es a megfelelo szot a megfelelo intenditashoz fogod hasznalni!

2017. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Aki életében mondjuk 2x lefekszik lannyal is ( valamiert) még ugyan úgy hetero marad. A biszexualitás nem itt kezdődik.
2017. jún. 20. 17:22
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

Te is elvagy tevedve kerdezo!

A hajlam benne volt mert megtette, akinek meg ezen jar az esze vagy gondolkozik rajta abban vannak biszex beallitottsagok, ezen hiaba is vitatkozol a heterok nem fantazialnak ilyesmirol de ha megis odaig nem sullyednek hogy meg is tegyek!

2017. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 titkoskert ***** válasza:

Nekem ugyan semmi uszító nincs Matika2 a hozzaszolasaimban. Nekem oly mindegy, hogy ki kivel hetyeg🤣

Es nem is fogok ezen vitázni, mert ez off a topicban.

Lealacsonyodni odaig, hogy lefekudjon a sajat nemuvel?? 😂 Lool...

Mindjárt kilyukadunk ebben a topicban is egy fajta kategorizalasnal...

Szegény csajok, akik pia hatasara csokoloznak egy masik csajjal egy buliban... Erre is kellene egy uj kategória, mert magukat nem vallják biszexnek, de egyesek rájuk eroszakoljak a "mar pedig Te biszex vagy" jelzőt... 😀

2017. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
88%
Persze simán. Azért mert valaki bi vagy leszbi még nem fog minden lanyra rámenni aki bejön neki. Vagy ha a lány közölte vele hogy ő heteró és nem vonza a lány-lány kapcsolat, akkor normál esetben simán jó barátnők is lehetnek. De gyakran előfordul hogy addig motoszkál benne a dolog, hogy előbb utóbb mégis akarni fogja. Tapasztalatból mondom. Igaz én bi vagyok.
2017. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

"Azok a lanyok akik kiorobaltak a sajat nemukkel azok NEM heterok!!!

A hetero nem erdeklodik es vonzodik a sajat nemehez"


Jó, akkor úgy fogalmazok, hogy az a te logikád mellett is megférjen: nem biztos, hogy a kérdező által emlegetett lány 100%-ban hetero. Sokan mondják magukat annak, még ha közben bele is mennek a más csajokkal való kalandozásba. Nekem még olyan barátnőm is van, aki következetesen heterózza magát úgy, hogy rendszeresen smárol csajokkal becsiccsentve, szívesen fogdos, puszilgat, ölel szorosan engem (józanon), és annak idején bevallotta, hogy érzelmileg vonzódik hozzám. Miből gondolod, hogy a kérdező ismerőse nem ilyen "hetero"? :D

Persze mindemellett én is azt mondom, hogy erőltetni a témát senkinél nem szabad, de kétlem, hogy lenne abban bármi rossz abban, ha felajánljunk egy lehetőséget (ki nem mondottan) annak, aki bejön nekünk. Legfeljebb nem él vele.

#4 voltam.

2017. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

*felajánlunk

+ az egyik "abban" nem kell abba a mondatba :D

(Bocsánat a figyelmetlenségért.:D)

2017. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!