Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Ti keresnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti keresnétek egy olyan lány társaságát, aki kinyilvánította, hogy bejöttök neki?

Figyelt kérdés
Hetero lányok válaszára vagyok kíváncsi elsősorban.

2017. jún. 13. 15:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Igen.

Volt már rá példa.

2017. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Egy heteró kolléganőmet egyszer elhívtam egy Ösztrosokk bulira. Ő is meglepődött, hogy milyen népszerű volt, kb. 10-15 percenként memtek oda hozzá a nők, hogy táncoljanak meg igyanak valamit. Nevettem is, hogy most mit fog ezzel kezdeni, mert soha nem volt egy flörtölgetős fajta, sőt kifejezetten goromba természetű, a beosztottjait leszokta üvölteni a fejét. 5 percre elmentem, mire visszanéztem már kacéran nevetgélt egy nővel, illegette magát,a haját dobálta, "véletlenül" mindig hozzáért a másik nőhöz:D Kérdeztem,hogy mi volt ez csak nevetett és azt mondta semmi. Az este folyamán bedobta magát, olyan szexin táncolt, hogy ki sem néztem belőle, direkt simúlt a lányokhoz tánc közben, és látszott, hogy élvezi a hatást,hogy felizgatja őket. Még nem is csókolózott nővel soha, gondolom az állhatott a háttérben, hogy legyezgette a hiúságát, hogy látta mennyire tetszik másoknak, akár férfiaknak, akár nőknek. Nem tudom, hogy hasonló helyzetben vagy-e, vagy csak érdekelnek a válaszok,de általában a heteró nőknek jól esik, hogy csábíthatnak, élvezik a figyelmet,és hogy körülugrálják őket, ebből a szempontból sokan keresnék olyan nő társaságát akiről tudják, hogy tetszenek neki, de általában a flörttől,a kacérkodástól, tehát a hiúság legyezésétől nem mennek tovább, kaland is ritkán lesz az ilyesmiből,kapcsolat meg szinte soha, bár hitegetnek,úgyhogy vigyázni kell velük:D
2017. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
8%

Mivel HETERO lanyokrol van szo igy nyilvan meg a szaguk is zavarja mas noke!

Esetleg a bik vagy a melegek ertekelik ezt egy hetero nem a noktol varja es elvezi a bokokat hanem a ferfiaktol

2017. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%

Nekem eddig nem származott hátrányom abból, hogy bókoltam lányoknak, esetleg konkrétan meg is mondtam, hogy "elvinném" őket, ha nem lennének heterók. Mondjuk tény, hogy tettlegesen nem közelítettem hozzájuk, tiszteletben tartottam, hogy nem egy kapura játszunk.

Általában poénra veszik az ilyesmit, van, aki kicsit zavarba is jön (ami tök aranyos tud lenni).:D

2017. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
9%
engem kvára taszítana, ha egy nő bepróbálkozna nálam. utána kb messziről elkerülném, de minimum rá se néznék
2017. jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

O hetero és 20 éves ( azt mondta tavaly mikor megmondtam neki hogy bejön hogy Ő hetero. Nem nagyon volt előtte se kapcsolatunk csak közös társaságba kerültünk. Ezekután nem is beszéltünk, de aztán pár hét múlva kérdezte chaten hogy vagyok. Meg is lepődtem, hogy rámírt,de kicsit bunkó volt velem. Ezekután megmondtam neki, hogy értem hogy nem keresett mert bejön nekem, de hogy még bunkó is mikor Ő érdeklődött felőlem...

Eltelt fél év, megint rámírt, hogy mivan velem és kérdezte hogy megyek e En is xy helyre a többiekkel.

Szerintetek mit akar? Miért érdeklődik ? Netán érdeklem mit lány, és lehet hogy bizonytalan?

25/L

2017. jún. 17. 10:13
 7/28 titkoskert ***** válasza:
Egyértelműen szexelni akar, es el tudná kepzelni. Velem egy hetero csaj ugyanezt jatszotta el. En tiszteletben tartottam, baratkent neztem ra, neha beszéltünk, közös programok... Stb.. Aztan ket evre ra felgyorsitotta az esemenyeket azzal a kerdessel, hogy mikor szeretném megcsokolni 🤣 kopni- nyelni nem tudtam hirtelen anmeglepodestol... Három honapig csak osszejartunk szexelni, majd kozolte, hogy belem zugott. Minekutan fenekestül felforgatta a parkapcsolatom, a munkám, mindent, és tiszta hülye lettem, fogta magát, hogy ezt nem tudja vállalni, és kiment külföldre dolgozni... Azóta semmit nem tudok róla.
2017. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Még se kérdezhetem meg hogy'szia dugunk' :D
2017. jún. 18. 05:39
 9/28 titkoskert ***** válasza:

Nyilván nem. 🤣 bar van, akinek bejon ez a stílus is...

Csináljátok sok közös programot... Vasarlas, mozi, barátokkal való összejövetel... Es soha ne kezdemenyezz, csak figyelj rá! Mosolyogj, patyolgasd... Ha akar valamit, úgyis fog kozeledni valamilyen úton - módon... Vagy felhozza a témát, hogy mégis hogyan bírod ki, hogy nem flörtölsz vele, mikor te leszbikus vagy... Nah, az egyértelmű jelzés, mint utólag nekem leesett😁

2017. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk olyan viszonyban h kozos programot csinaljunk. Marmint elhívhatnám persze, de már nincs türelmem ehhez a "zsákbamacskához" úgyhogy nem fogom.

Ha meg megkérdezném hogy hetero e vagy mit gondol arról amit tavaly mondtam (hogy bejön nekem) - miért keresi ezekutan a társaságom - valszeg kitérő választ kapnék, van egy olyan érzésem

2017. jún. 18. 11:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!