Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Féltékenyek vagytok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek vagytok, ha a barátnőtök, leszbikusként férfiakkal beszélget?

Figyelt kérdés
Tegnap össze vesztünk a párommal azon, hogy tùl sok a fiù baràtom és tùl sok időt töltök velük. Nem èrtem a baràtaim is tudjàk, hogy leszbikus vagyok, semmi bajuk nincs ezzel, nem hajtanànak ràm, csupàn nagyon jò baràtok vagyunk màr szinte àltalànos òta...jogosan vesztünk ezen össze? Ti mit gondoltok erről? Szerintem jobb mintha csak lànyokkal vennèm magam körbe -.- nem? Àh megint felhùztam magam :D de mst 100% h nem èn fogok bocsànatot kèrni! A heti 3-4 alkalom soknak szàmìt? Persze ez nem azt jelenti, hogy a pàrom elhanyagolom, àlt.ilyenkor dolgozik vagy ő is velünk van, vagy az ő tàrsasàgàval van...
2017. ápr. 7. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha féltékeny típus a párod, szerintem édes mindegy, hogy férfiakkal vagy nőkkel veszed magad körül, féltékeny lesz. Ilyen szempontból az sem lényeges, hogy fiúk társaságát keresed inkább nem pedig nőkét. Ha eddig nem adtál neki okot a féltékenykedésre, azaz nem flörtöltél vagy kacérkodtál mással, akkor próbáld vele megbeszélni a problémát, és mondd el neki, hogy rosszul érzed magad ettől.
2017. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok féltékeny, nekem is sok a fiú barátom, viszont tapasztaltam már olyat, hogy a másik féltékeny emiatt. Elég gáz azért ez.
2017. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha túl sok időt töltene velük akkor lehet,hogy zavarna,de szerencsére az én párom nem sűrűn beszélget férfiakkal max.családtagokkal, vagy kollégákkal munkaügyben.Ez nem zavar.
2017. ápr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!