Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusként / Biszexuáliskén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként / Biszexuálisként miért ilyen nehéz az ismerkedés bárhol?

Figyelt kérdés

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem már nincs szerencsém az internetes társkereséssel.


Badoo, Tinder, csajokéspasik, egyéb társkeresők...

Mindent kipróbáltam... Volt anno szerencsém, lett belőle kapcsolat 2x is, de inkább futókalandokra voltak jók ezek az ismerkedések..


Személyesen persze még nehezebb a helyzet. Hiába tetszik egy lány, nem lehet tudni, hogy lehet-e felé úgy közelíteni...


Nem vagyok már 20, lehet nekem magasak az "igényeim"? :)


Mik a tapasztalatok? Ki hol és hogyan ismerkedik?


Várom a válaszokat lányok! :)


27/L



2015. dec. 27. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert kikozositenek benneteket....
2015. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Személyesen a legnehezebb! Ha elég bátor vagy odamész ahhoz, aki tetszik és jól hoppon maradsz :D Így jártam..elég kellemetlen volt :) Pedig csak barátkozni mentem oda.. egyébként fogalmam sincs. Társkeresőn nekem totál nincs szerencsém, így hagyom is az egészet. Itt beszélgetek egy lánnyal most, ha szerencséd van, akkor a válaszolók között biztosan lesz olyan, aki szeretne ismerkedni és szintén ilyen helyzetben van! :)


21L

2015. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Sok szerencsét! :)
2015. dec. 27. 22:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Én itt ismertem meg a párom. Régebben személyesen ismerkedtem, én sosem hittem az online ismerkedésben. Mondjuk alapvetően kiszúrom a leszbikus, vagy kiváncsi nőket akár, meg valamiért nagyon megnyerőnek és vonzónak tartanak, szóval nincs különösebb gondom. Bátorság. :)
2015. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát személyesen sosem mertem:D

Ugyanis nem vállalom fel a dolgot.

2015. dec. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!