Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miből tudom hogy egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudom hogy egy lány vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

van egy lány, régóta ismerem..mostanában jóban vagyunk sokat talizunk.....

én vonzódom hozzá eléggé, és azt érzem ő is... látom a szemén , mindig megérint, borzolja a hajam, mindenre reagál amit kiteszek facebookra.. szóval látszik, hogy figyelemmel kíséri az életem ...

vannak még olyan jelei a vonzalomnak amit esetleg nem vettem észre de biztosabban tudhatom hogy tényleg vonzódik hozzám?


ja igen, lány vagyok 20 éves ő 19


2017. ápr. 5. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Ha a lábad közé nyúl legközelebb, tuti a siker :D
2017. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Haha, hát nem lenne rossz :D :D :D
2017. ápr. 5. 15:44
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
És ha egy férfi tenné ugyan ezt?:D
2017. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nezd meg hogyha massal vagy nagyon joba akkor hogy reagal.. Ha feltekeny akkor nyert ugy.:D
2017. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hát olyan volt, hogy ő is mással dumált meg énis, de egymás mellett ültünk és akkor megbökte az oldalam:'D és kérdeztem, hogy mi az és annyit mondott hogy semmi :D

meg hogyha megyek valahova és véletlen összefutunk próbál lebeszélni, hogy ne oda menjek , hanem maradjak ott, ahol ő van

2017. ápr. 5. 16:29
 6/11 A kérdező kommentje:
meg buli közben egyszer odajött és azt mondta hogy olyan vagyok mint ő és megölelt
2017. ápr. 5. 16:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor mire vársz?Szerelmet valljon neked?Ezek egyértelmű jelek.Nézz mélyen a szemébe és csókold meg.Ha Te sem mersz tovább lépni és Ő sem mer akkor mi lesz?:)
2017. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
attól félek, hogy csak bemagyarázom magamnak ... ami elég fura lenne, mert valóban eléggé egyértelmű jelek.. .de ha mégsem jön be ez a próbálkozás dolog és csak megutál az meg még gázabb mint ez a bizonytalanság
2017. ápr. 5. 17:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg "véletlenül"érintsd meg a mellét és figyeld a reakcióit,vagy hozd olyan helyzetbe hogy pucéran láthasson.
2017. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
szerintem nem jönne zavarba ettől :D volt hogy kézenfogva jöttünk haza éjjel a buszon
2017. ápr. 5. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!