Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miről lehet felismerni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet felismerni, ha egy lány leszbi, vagy vonzódik a saját neméhez?

Figyelt kérdés

Tudom, ezerszer feltették már ezt a kérdést... Mégis várnék véleményeket tapasztalatok útján.

Észrevett-e valaki bizonyos tendenciákat, jellemzőket?

Pl. én azt láttam, hogy olyan lányok akiket érdekel a saját nemük is valamennyire, szeretik Pink-et, az énekesnőt. :D De nyilván nem minden lány olyan aki szereti, csak több mindennel együtt összerakva. Szóval ilyesmikre gondoltam. Kinézet, viselkedés, stb.



2015. ápr. 15. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Vannak azok a tipikusan férfias leszbikusok. Őket könnyő megismerni, úgy öltöznek mint egy fiú, rövid a hajuk, úgy is viselkednek.
2015. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sztem ez csak kisugárzás kérdése, igen van akiről egyből lerí ( engem is ide sorolnak páran..xd), de sztem több az olyan akin kevésbé észrevehető, külsőleg. Ha van "radarod" akk könnyebb dolgod van. De összességében nincs olyan ami minden leszbire általánosan jellemző lenne , kivéve azt h a lányokat szeretik :D próbálkozz be és kiderül ;)
2015. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!