Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi, biszex lányok! Volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi, biszex lányok! Volt már olyan lány az életetekben, akivel először csak barátok voltatok majd szerelem lett? Úgy, hogy a lány heteró teljesen, és nem is vonzódik más nőkhöz rajtatok kívül?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után alakult ki?Hogy derült ki?Mi lett a vége?Lett kapcsolat?Hány évesek voltatok akkor?

2017. jan. 17. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem de remélem lesz. 21/Bi/L
2017. jan. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jelen.

Nagyon jó barátok lettünk, aztán valahogy egymásba szerettünk, pedig ő sem gondolta magáról először meg én sem magamról, hogy tudnánk lánnyal lenni, na meg egymásról sem.. Kb. 1 év barátság után összejöttünk, 6.5 éve boldog párkapcsolatban élünk, mindkettőnknek mi voltunk igazán az elsők. Azóta sem érzem azt, hogy tudnék máshoz vonzódni, bár igazából sem másik nőhöz, sem férfihez.. Elmondása szerint ő is ugyanígy van vele.

Bár azért utólag már belátom, hogy nem voltam soha teljesen heteró, sőt ma már inkább mondom azt, hogy leszbikus vagyok, hisz mégiscsak egy nővel vagyok évek óta párkapcsolatban.

2017. jan. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Hát a mostani párom tudna erre igennel válaszolni. Én vagyok a "heterò" nő, ő meg aki elcsavarta a fejem :D

A munkahelyen ismertük meg egymást, aztán lassan összebarátkoztunk, később kiderült, hogy leszbikus és akkor kezdett kicsit érdekelni a dolog! Előtte eszembe sem jutott nővel lefeküdni vagy kapcsolatot kialakítani, de vele ez megváltozott! Érdekes mert rajta kívül nem tudok más nővel kapcsolatot elképzelni, nem is vonzanak csakis ő. Fura dolog ez!

Hát kicsit kevesebb mint 1 èvig barátkoztunk, de nem mondanám azt olyan nagy barátságnak, sokat találkoztunk a munkánk vègett, de kb ennyi. Aztán valami miatt ő vitt haza engem, felhívtam magamhoz és lefeküdtünk...Eleinte csak szexkapcsolat volt kb 3 hónapig aztàn kacsolat lett belőle ami a mai napig tart! Ma már nem együtt dolgozunk! Ìgy röviden ennyi...

2017. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azt mondom,hogy még:igen.

Tehát mivel én vagyok az első lány az életében,és állitja hogy ő hetero,nem kizárt,hogy utánam soha nem fog lányokkal kavarni.Ha mégis akkor tekitsed válaszomat semmisnek.

-Jó sok. együtt kezdtük az ovit,álltalánost

,és középsuliban 9.után nyárok akadtunk össze.de nekem már 7óta tetszett csak nem mertem lépni.

-Ahogy szokott,buliztunk és csókolozással húztuk a fiúk agyát. Utána én azt mondtam magamban,hogy végülis elköltözünk (nem másik városba csak a szomszéd kerületbe) most vagy soha! Ha megutál miatta vagy oda barátságunk akkor másik,közelebbi suliba megyek összel.

Úgyhogy buli után szerelmet valottam neki.

-kapcsolat.ami most is tart.

én 15,ő 15.

2017. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen volt.. vagyis van :)

Kb 2-3 hét alatt alakult ki.. abban a 2-3 hétben nagyon jól megértettük egymást, megbíztunk a másikban és nagyon jó barátokká váltunk.

Ez úgy derült ki, hogy (én biszex vagyok, ő heteró.. vagyis nem tudta eldönteni..) ő vallotta be nekem, hogy többet érez barátságnál.. és persze én szerelmes is voltam belé.. de nem tudtam volna elmondani neki, mert attól féltem, hogy vége lett volna a barátságunknak.. és hála istennek még mindig tart a kapcsolatunk :)

2017. jan. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!