Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon égés, ha leszólítod de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon égés, ha leszólítod de ő meg hetero?

Figyelt kérdés

Már szeptember óta szemezgettem egy lánnyal. Egy busszal megyünk reggel meg délután is. Tavaly is láttam már, de idén érzem úgy, hogy tényleg tetszik. Egy idősek vagyunk, pár utcányira lakunk egymástól. Másik suliba járunk, tehát ő semmit sem tud rólam. Átlagos lánynak tűnik, és hiába nézünk egymásra, elforul az egyikünk. Sose merném megszólítani vagy ilyesmi. Ne tegyek semmit? Eddig mindenki azt mondta hagyjam. :/ Hagyom is, csak nehéz. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Kihagytam, hogy 10. osztályosok vagyunk.



2016. dec. 6. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nincs esetleg valami közös ismerősötök?
2016. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal kell kezdeni, hogy "szia, meleg vagyok. és te?":D

Kezdj el vele valamilyen ürügyből kifolyólag beszélgetni.

Akár az, hogy nem messze laktok egymástól (akkor véletlen mondjuk a buszmegállóba is elsétálhatnál egyik reggel, ahonnan ő szokott indulni és leszólítod).

Az is lehet, hogy pár szóváltás után kiderül mondjuk, hogy totál bunkó és nem érdemes vele foglalkozni.

A lényeg, hogy kerülj vele valahogyan kontaktusba és a többi majd jön magától. Ezt a kommunikációs képességet egyébként jó dolog fejleszteni és nem csak csajozás szempontjából, de az élet bármely területén hasznát veszed, ha nem vagy olyan hamvába sült. Hidd csak el.

Aki meg furán néz, hogy miért szólítja le egy idegen, hát az vessen magára, mert az élet ilyen. Meg kell tanulni azt is lereagálni megfelelően, ha valaki beszélgetést kezdeményez velünk.

2016. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Eddig úgy néz ki nincs. :/
2016. dec. 6. 17:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem csinálsz semmit akkor nem lesz semmi vagy ha lesz is nem az amit te szeretnél.
2016. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2-es, hát köszönöm azért. Lehet kipróbálom. Csak félek, hogy beégek. A baj, hogy mindet kiderítettem róla, de ezt nem. Mert hiába nem járt még fiúval, az nem jelent semmit.
2016. dec. 6. 17:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos vagy... megszólítani bármiért meg lehet valakit, találj valami ürügyet, az első pár perc kicsit izgi de utána megy természetesen a beszélgetés. Főleg lányoknak ez nagyon természetesen megy.
2016. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
2-esnek 6-osnak igaza van. És igen, nagyon aranyos vagy, de ne félj, hogy beégsz, csajok tudnak a semmiről is sokat sokáig beszélgetni. Csak az első alkalom lesz izgi.
2016. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm :) sokat segítetek.
2016. dec. 6. 19:34
 9/11 anonim ***** válasza:

Én tuti valamit megdicsérnék rajta, és ha már felismer, mivel ugye sokszor láttátok már egymást, akkor ez nem is olyan gáz. Én biztosan nem venném rossz néven. Kérdezd meg hol vette, mennyibe került, volt-e más színben, vagy akármi és ha nyitott a kommunikációra, akkor úgyis menni fog tovább.

Én szurkolok neked. :)

2016. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

En este kocsmazaskor szolitottam le egy hetero lanyt. Gyakorlatilag ment haza es utanafutottam egy kicsit es azzal... szoval jb. ugy alakult a beszelgetes hogy "szia mi a neved? mert nagyon szep vagy" jol esett neki egyol kozolte, hogy hetero de megmondta a nevet es bejelolt utana facen. Jo mondjuk en idosebb is vagyok picit de mostmar szerintem elgge "out" fazisban vagyok szoval belefert egy ilyen eges. Asszem 2 hettel kesobb egyutt ittunk meg dumaltunk kb. egy orat mert megint osszefutottunk. :)

Mondjuk a te helyzeted nehezebb igy, hogy mar regebb ota latjatok egymast... de a kedvessegnek izleses nem nyomulos bokoknak mindenki orul kivetel nelkul. Szoval szerintem szolitsd majd le es csak lazan. ;)

2016. dec. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!