Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nagyon égés, ha leszólítod de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon égés, ha leszólítod de ő meg hetero?

Figyelt kérdés

Már szeptember óta szemezgettem egy lánnyal. Egy busszal megyünk reggel meg délután is. Tavaly is láttam már, de idén érzem úgy, hogy tényleg tetszik. Egy idősek vagyunk, pár utcányira lakunk egymástól. Másik suliba járunk, tehát ő semmit sem tud rólam. Átlagos lánynak tűnik, és hiába nézünk egymásra, elforul az egyikünk. Sose merném megszólítani vagy ilyesmi. Ne tegyek semmit? Eddig mindenki azt mondta hagyjam. :/ Hagyom is, csak nehéz. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Kihagytam, hogy 10. osztályosok vagyunk.



2016. dec. 6. 16:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :) Tavaly én is így jártam, mint te és én is itt próbáltam meg segítséget kérni.. :D Nekem elég sokáig húzódott az ügy, mert soha nem volt sem alkalmam, sem bátorságom megszólítani. Aztán végül rávettem magam és egyik reggel odamentem hozzá, beszélgettünk picit, aztán elköltözött másik kerületbe, így a buszon többet nem találkoztunk, de Facebookon beszélgettem még vele elég sokat.

Szerintem menj oda és szólítsd meg, nem veszíthetsz vele! :) Lehet, hogy nem az lesz belőle amit te szeretnél, de egy próbát mindenképp megér. Én valahogyan megtaláltam facen a lányt, akivel együtt utaztam és ráírtam, de nem kapta meg és ezzel az ürüggyel mentem oda hozzá. Egyébként nagyon furcsa élmény volt, de semmiképp nem negatív. :D Próbáld meg, én azt tanácsolom! :)


22L

2016. dec. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!