Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerintetek valjak neki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valjak neki szerelmet?

Figyelt kérdés
Szerintetek elmondjam az osztálytársamnak hogy szeretem őt?Még 5 évet vele lennék és nem tudom hogy elmondjam neki vagy ne mert attól félek hogy el mondja a többieknek hogy szeretem őt.

2017. jan. 14. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem nagy hiba lenne.

Osztálytárssal soha ne gyere össze csak ajánlom.

Puszi

2017. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:/
2017. jan. 14. 21:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és ő is lány meg én is
2017. jan. 14. 21:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

..kitudja akár jól is elsülhet.

de nem lenne okos döntés, hisz ha rosszul alakul több okból is kellemetlen lehet neked.

2017. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De mondjuk van barátja :/ de szerintem azt meg sejti hogy nekem ő tetszik mert egyfolytába őt bámulom :D meg egyszert azt mondta viccből hogy ne nézzél mert vissza nézek szóval lehet hogy valamit sejt.(De egyébként azt tudja hogy a lányokat szeretem)
2017. jan. 15. 06:47
 6/8 mindenamihappy válasza:
100%
Ha fel mered utána vállalni, hogy szereted a lányokat akkor nincs veszíteni valód. De ha nem, akkor inkább ne kockáztass
2017. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azt egyébként tudják hogy biszex vagyok
2017. jan. 18. 05:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Mondani semennyire se jó ötlet. Még kigúnyol, esetleg rossz híredet kelti, ezen rágódna a fél suli.


Közeledj hozzá profin. Hívd el valahova, flörtölj vele, néha érj hozzá, dicsérd hogy nagyon tetszik stb.

2017. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!