Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Viszonzatlan tanár iránti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan tanár iránti szerelem. Meddig tartott?

Figyelt kérdés
Aki volt már szerelmes, vagy csupán vonzódott egy tanárnőjéhez, lenne kedve nekem mesélni róla? És itt most komolyabban gondolom a témát, nem úgy, hogy hetedikben tetszett a tanárnéni mosolya, hanem, hogy gimiben komolyan gondoltátok már 16-19 évesen a dolgot. Mi tetszett meg benne, meddig éreztetek iránta valamit? Kitudódott? Ki tudta? A tanár rájött? Érezte? Én is hasonló helyzetben vagyok, és szívesen hallgatnék történeteket. :) Nem muszáj mindent részletesen elmesélni, aki amennyit szeretne.

2016. dec. 17. 12:50
 1/4 anonim válasza:
87%
Én nagyon sokat tudok mesélni. Volt férfival is, nővel is. Írj ha érdekel. 16/L
2016. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is szívesen mesélek nekem kb állandóan tetszenek tanárnők (sajnos)... 18/L
2016. dec. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Ugyan nem tanárnő, az illető férfi. Emlékszem, hogy már akkor is nagyon megnéztem, amikor szóbeli felvételire mentem a suliba. Aztán ő lett az angol tanárom. Eleinte csak vonzódtam hozzá, magyarán szólva rohadtul tetszett, de ennyi. Aztán eltelt egy év, és annyira kötődöm hozzá, hogy soha nem akarok elballagni a suliból (:'D)

Sokszor belegondolok, hogy egyébként nagyon hasonló az érdeklődési körünk, meg mindketten eléggé introvertáltak vagyunk, és tök jól passzolnánk egymáshoz.

A szomorú viszont az, hogy kb 2x olyan idős mint én, így szinte esélyem sincs nála.

2016. dec. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja és hozzátenném, hogy 2 osztálytársam tudja, hogy bejön, a tanár meg sejtheti, mert amikor találkozunk, mindig zavarba jövök.
2016. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!