Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti felvállaljátok otthon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felvállaljátok otthon, hogy leszbikusok vagytok?

Figyelt kérdés

2016. júl. 7. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nemm...
2016. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám és én is melegek vagyunk. Ő felvállalta és elfogadták. Én egyáltalán nem vagyok jóban a szüleimmel, nem beszélek velük semmiről így erről sem.
2016. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
En biszex vagyok, es csak a húgom tudja. O meg orult is neki, azt mondta, h "de jo neked, örülnek, ha en is az lennek" :D. De apam nagyon utalja a nem hetero embereket es ezert a szüleimnek nem mondom el
2016. júl. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Nem titkolom ,nem is tudnám látszik rajtam.
2016. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem beszéltem erről velük. Majd ha lesz egy komoly barátnőm, akit be akarok mutatni nekik, akkor persze elmondom. Azt sejtem, hogy nem fognak neki örülni, de igazság szerint nem érdekel a véleményük. Felnőtt nő vagyok, semmi közük a magánéletemhez.
2016. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak anyukám tudja.
2016. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamámon kívül mindenki tudja. Őszámításaim szerint nem is fogja megtudni de annak megvan a nyomós oka. :)
2016. júl. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Kimondva soha nem volt,de biztos tudják,mert tini korom óta nem vittem haza pasit :-). Szóval,nyílt titok.

28/N

2016. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Igen tudják, akkor tudták meg amikor bemutattam nekik az exemet. Azóta nem is beszéltünk róla és szerintem nem is fogunk. Bár azt érzem, hogy mindenki azt hiszi, hogy ez még változhat, ami nagyon dühítő....
2016. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nálam tudja már kb. mindenki. A párom exe tett róla, hogy megtudják a szüleim, mert azt hitte, hogy akkor szakítunk. De tévedett. Először nehéz volt, mert nem fogadták el. Sok mindenen keresztül mentem. De aztán megértettem anyummal, hogy tényleg milyen jó ember a barátnőm. Úgyhogy csak sikerült valamiképpen elfogadnia. Csak nem 1-2 napba telt, meg nem is hónapba.

19/L

2016. júl. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!