Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Igazak ezek a tények?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazak ezek a tények?!

Figyelt kérdés

Sokan mesèltèk,hogy Con-on egyre több a leszbikus ès bi emberke. Hogy sokan mennek a párjukkal ès random emberkèk(főkèpp lányok) lekapják őket,ez igaz?:DDD Elèg sok mindenkitől hallottam már.

Persze nem tudom mi az igaz belőle ès mi nem,de ha odamennèk ènis így szinglikènt lekapna xy lány?:D Nem mintha bajom lenne az ilyenekkel csak èrdekel.

Hozzáteszem mèg egyszer se voltam,már elèggè "èrik":D

Köszi a normális válaszokat. ~


23/L/L

(Direkt írtam ebbe a kategóriába)



2016. jún. 17. 17:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ilyen miatt depresszióba? Beb*szna:D

Isten őrizz. Csak már zavarta a fantáziámat ez a kèrdès. Meg ott csak egyszerűbb lenne ismerkednem. Ha "barátilag" , ha máshogy.

2016. jún. 17. 18:06
 12/15 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon hallotam róla hogy ilyen történt volna!

Tény és való hogy ""sok""a homoszexuális...de komolyan jó érzés látni hogy a párok felszabadultak és hogy az emberek mernek ismerkedni :D

Én is nyáron megismerkedtem pár csajszival de nem smacizásal inditottunk.:P

2016. jún. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sok a leszbikus, bi és meleg ember, ez egy tény. De olyat még nem tapasztaltam, hogy csak úgy random megcsókolnának bárkit is. :D A free hugos emberkék körbeölelgetnek, de azért csak van határ.

Évente egyszer én is a barátnőmmel benézek oda, de nem igazán vagyok japános. :)


16/L

2016. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, ennyit változott volna a con az elmúlt 2 évben, mióta nem járok?:D Én nagyon sokszor voltam, és szerintem talán egyszer láttam két srácot, akik egymás kezét fogták. Pedig bebarangoltam az egész helyet, sosem láttam ilyen random smárolást (a cpseket persze ne nézzük:D). Bár lehet pont ez a 2 év sokat számított, nem tudom. Na, lehet a mostanira kinézek. 20L
2016. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben van valami. Con volt az a hely ahol először mertem szájrapuszit kérni egy lánytól. (: 21/L
2016. aug. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!