Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Igazak ezek a tények?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazak ezek a tények?!

Figyelt kérdés

Sokan mesèltèk,hogy Con-on egyre több a leszbikus ès bi emberke. Hogy sokan mennek a párjukkal ès random emberkèk(főkèpp lányok) lekapják őket,ez igaz?:DDD Elèg sok mindenkitől hallottam már.

Persze nem tudom mi az igaz belőle ès mi nem,de ha odamennèk ènis így szinglikènt lekapna xy lány?:D Nem mintha bajom lenne az ilyenekkel csak èrdekel.

Hozzáteszem mèg egyszer se voltam,már elèggè "èrik":D

Köszi a normális válaszokat. ~


23/L/L

(Direkt írtam ebbe a kategóriába)



2016. jún. 17. 17:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, nem elítélésből, de csak rá kell nézni azokra az emberekre akik olyanokra járnak :D
2016. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyennel se találkoztam. Nyilván sok a divat ribi, lányok, fiúk körében, meg akik a feltűnési problémájukat ilyen "páros fotózással" kompenzálják, de ezeket a normálisak kinézik maguk közül és elkerülik jó messze. A véletlenszerű ölelések mindennaposak (persze, senki sem fog megerőszakolni), de ezek a "lekapások" túlzások. Ugyanannyi esélyed van rá, hogy az utcán "lekap" vki, mint con-on.
2016. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
13%

Kétszer voltam Conon. Hát egyszerűen nekem az egy álomhely, csak amikor voltam akkor még volt még barátnőm. :D Egyszerűen olyan szinten más világ - jó és rossz értelemben is - hogy az felfoghatatlan. :D Nem szeretem az animéket meg az olyasféléket, de jó volt az a közösség.^^

21/F

2016. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ejj,ès ilyenekből maradok ki:D

De legalább mostmár tudom,hogy nem kamu.

Bár gondoltam mert vagy 20 ember minimum mondta. Volt olyan aki mesèlte,hogy a párjával ment,egy csaj lekapta a barátnőjèt ő meg kb majdnem nekiment meg felpofozta xD

Azèrt ez már gáz mondjuk. Akinèl látják,higy van valakije ès mègis..

2016. jún. 17. 17:50
 5/15 anonim ***** válasza:

ebből is látszik, hogy oda több ilyen beállítottságú lány megy: http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__leszbikussag__778..


én is mennék szívesen, de asszem épp rockmaratonon leszek... mondjuk én nem ezért mennék, már van párom :) viszont, hogy téged lányokkal smárolás miatt kezdett el érdekelni az eléggé... szóval hát fura... ahhoz szerintem elég, ha elmondod kicsit ittasan nekik, hogy meleg vagy... velem általában smárolni akarnak olyankor, de udvariasan visszautasítom :D de annak a szövegnek is örültek mindig, hogy azért van nálam öngyújtó, hogyha egy jó csaj tüzet kér, tudjak adni... :D

nekem amúgy bajom lenne azzal, hogy idegen akar a számba mászni... nem illik ilyet csinálni...

van pár ismerősöm amúgy aki járt conra és ilyen sztorit még nem hallottam amúgy

2016. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen meg abszolút nem fordult elő. De ha megtörténne, hiába lány, addig ütném, amíg mozog, vagy amíg valaki le nem tép róla. Con ide v oda, a barátnőm hozzám tartozik.
2016. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem emiatt èrdekel a legjobban:)

Alapból is règóta szeretnèk eljutni Conra mert ugye Japán fanatikus vagyok,mind zeneileg minden anime terèn. Ès emiatt csak egy plusz..de ennyi^^

Arigatou.

2016. jún. 17. 17:59
 8/15 A kérdező kommentje:
Hozzátennèm,nem iszok meg semmi ilyen.. Úgyhogy ez az ittas állapot se feszèlyez:D
2016. jún. 17. 18:00
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért ne ess depresszióba, ha egy lány se akar lesmárolni téged. Erre nem lehet alapozni.
2016. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
3-as voltam. Az én csajomat se smárolta le senki. :D Maximum "free hug" volt :D
2016. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!