Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mit gondoltok ezekről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit gondoltok ezekről a statisztikákról, szerintetek igazak?

Figyelt kérdés

A durex csinált egy nemzetközi felmérést, 350 ezer nőt és férfit vontak be, a szexualitásukról kellett névtelenül kérdőívet kitölteni.

A legfurább adatok szerintem ezek voltak:

a nők közel 80%-a vagy csinált már ilyet, vagy fantáziált már róla, hogy a pasijával oylat játszanak, hogy a pasija egy betörő és "megerőszakolja"

a másik pedig, hogy a nők 1/3-a engedné a pasijának, hogy szex közben megbilincselje, vagy megkötözze, ami fura ebben, hogy dániában ez az arány 55%


ti mit gondoltok ezekről, szerintetek igazak?



2015. okt. 22. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Én ezért nem is értem, hogy miért vannak úgy megszeppenve miután megtörténik a nemi erőszak.
2015. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bilincselni vagy kikotozni szokott igen.

Na de arra nem jatszunkh betoro es megeroszakol

2015. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért szerintem a pasijával eljátszani, vagy egy full idegen rákényszeríti, aközött hatalmas különbség van. Én is sok mindenben benne lennék oylan nővel, akit szeretek, de idegen nővel nem.
2015. okt. 22. 13:17
 4/9 A kérdező kommentje:
2. én is meglepődtem rajta, szerintem a 80% az túlzás, vagy az is lehet hogy a magyar statisztikák alacsonyak máshol meg magas, a kötözés bilincseléses téma meg szerintem 1/3-nál picit magasabb mo-n. Én még oylan nővel nem találkoztam, aki élből visszautasította volna, legtöbben azt mondták nekem erről, hogy idővel ha megbízik bennem akkor benne lesz.
2015. okt. 22. 13:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg ezt nem értem. Számomra abból, hogy ezt akarja játszani, mármint hogy megerőszakolják, abból az következik, hogy ha nem is full tudatosan, de vágyik az erőszakra. Vagy különben miért izgatná a fantáziáját az ilyesfajta játék?
2015. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szerintem kíváncsiság
2015. okt. 22. 13:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igaz. Fantáziaként mindenképp szerepel az erőszak a listán, de élőben nem próbálnám, nem is lehet...

A bilincs meg nem nagy cucc, ha megbízok valakiben, aki erre vágyik, persze, hogy megengedem...

Egyértelműen igazak!

2015. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kikötözés alap...


De az erőszak még eljátszva sem izgat.

2015. okt. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha a nagyobb magyar szextárskereső oldalakat nézzük, ott is van egy csomó nő aki pont ilyet keres...
2015. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!