Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fiús lányok, férfiasabb nők!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiús lányok, férfiasabb nők! Titeket nem zavar, ha férfinak, fiúnak néznek titeket?

Figyelt kérdés
Engem néha, amikor még meg is lepődnek, hogy lányos a hangom. Azért mert valakinek rövid haja van, nem szoknya van rajta, és talán nincs is széles csípője, vagy nőies testalkata, arról nem tehet. Sőt, nem is vagyok annyira fiús. Miért néznek minket fiúnak? Engem lassan kezd zavarni.

2016. febr. 23. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Ha fiúsabb testalkatod van és ehhez még a hajad is rövid,plusz gondolom fiúsan is öltözködsz és nem is sminkelsz,akkor ne csodálkozz,ha sokakat megtévesztesz...ha ez zavar,akkor növeszd meg a hajad,öltözködj nőiesen stb.
2016. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként nekem is vannak ilyen ismerőseim,az egyikre egyszer rá is vágtam,hogy "fu,milyen helyes srác!",mire rávágták,hogy lány...:D Hetero lány vagyok amúgy,ezért kicsit megijedtem:D:D
2016. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Engem kicsiként néztek mindig fiúnak, de ez idővel elmúlt. Engem akkor nem zavart. Van viszont ismerősöm, akit szintén mindig fiúnak néznek és ő azt mondja már csak mosolyog rajta, nem érdekli. :)
2016. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Na engem van aki egyenesen fiúnak néz, van aki lánynak...

Érdekes, mert ha fiúnak néznek azt mosolygással fogadom, nem nagyon szoktam kimagyarázni a dolgot, az viszont zavar, ha valaki látja rajtam, hogy lány vagyok és előtör belőle a mérhetetlenül nyálas udvariaskodás "tessék drága" vagy "kezit' csókolom".

És ezeket halál komolynak szánják én meg ugye fiús magatartással szörnyen kínosnak érzem... mert akkor a másik fele is elképed a csapatnak, amelyik viszont fiúnak nézett :D

Fura jelenség ez.

Egyébként bizonyára az én felfogásom a rossz, de én nem is szeretem ezt a nagy szakadékot a két nem között, mert ha valaki nem egészen illik bele az egyik nem szabványába, akkor azt már nem tudják hogy kezelni..

Sokkal jobban szeretem az egyszerű köszönéseket, egyszerű beszélgetéseket és tényleg nem igénylem, hogy magázásnál megszólítsanak, mint "kisasszony"..

Az, hogy valaki büszke a nemére, hát legyen éntőlem, de ugyanúgy nem kéne kiváltságnak lennie egyiknek se :D

Na kíváncsi vagyok lepontoztok-e a véleményemért :D

2016. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Alkatilag erre esélyem sincs.


De engem nem zavarna...

2016. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
nem is lehet másnak nézni némelyiket.. hidegrázást kapok mikor 'nem vagyok transzszexuális' -de azért azt hangoztatja hogy nem zavarja ha csávónak nézik.. ismerek 1et az évekig a lábát se borotválta le - undorító
2016. febr. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Nekem ilyenkor mindig a filmek, könyvek jutnak eszembe, ahol férfinak álcázza magát a főhős, úgy jut be az ellenséghez, vagy tudom is én, miért. A lényeg az, hogy onnantól kezdve nekem hiteltelen az egész. Olyan nő, aki át tudja verni a férfiakat az alakjával, nekem nem az esetem.
2016. febr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Én most nem vagyok férfias, de fiatalabb koromban rövid hajam és fiús alkatom volt, és nem is jártam lányos ruhákba. Mindössze egy fülbevaló volt rajtam, mint "nőies" elem. És többször is volt, hogy fiúnak néztek, aminek én mindig örültem. Sose szerettem, hogy lánynak/nőnek születtem, és sose szerettem, ha lányként/nőként tekintettek rám.


19/L/L

2016. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!