Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért zavar minden lányt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar minden lányt? Vagy csak én találkozom ilyen típussal?

Figyelt kérdés
Szeretkezés közben hangosabb vagyok, nem annyira, hogy lehallatszon az utcára vagy hasonló,orgazmusnál sem. Ilyen átlagos hangerejű vagyok. Eddig 4 lánnyal voltam együtt,de mindegyiket zavarta. Tényleg ennyire zavaró két nő között ez? Hozzátenném 3-mal ezért is nem tartott tovább a dolog. Van remény hogy azért nem kell szerepet játszanom az ágyban az elkövetkezendőkben?
2015. júl. 20. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

Ő te csaj vagy?

Ha igen ès nem rosszul vettem le akkor számomra nem lenne zavaró, ha nem a fiúkhoz vonzódnèk.

2015. júl. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Jézusom, 1-es, nézd már rá a kategória! :"D



Engem egyáltalán nem zavar, én imádom, hogyha a partnerem hangos az ágyban! Én is az vagyok :P

2015. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen bocsánat. Egy 22 éves lány vagyok . Ez lemaradt.
2015. júl. 20. 15:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Az a legjobb ha a csaj hangos..:D 16L
2015. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, de van aki igen. Most pont "pórul jártál" ezzel a 4-el. De van remény látod! :)
2015. júl. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En sem kifejezetten kedvelem...:/
2015. júl. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha szereted a harapdálnak és szeretsz is harapdálni, számomra tökéletes vagy. :D Jó, amúgy szerintem szexi az, ha valaki hangos, de nekem ezt a szokásomat nem díjazza senki sajnos. :D Szóval átérzem egyrészről a problémád. :) Remélem legközelebb találsz olyat, aki imádni fogja. :)
2015. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Uhh engem felizgat ha hangos de nagyon nagyon :$$$ *.* 18/L
2015. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszöntem a válaszokat. Már nem tudtam mire gondoljak emiatt. Reményem lett:) köszönöm :)

7-esnek üzenem hogy a kérdésre a válasz igen.

2015. júl. 20. 16:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Igaz én magam a halkabbak közé tartozom, de engem sem zavar, valahol még örülnék is neki/tetszene. Úgyhogy ne aggódj, lesz aki majd értékelni fogja biztosan.

18l

2015. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!