Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy gyozhetnem le a mosolygas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gyozhetnem le a mosolygast, amit zavaromban teszek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tetszik nagyon egy masik no,de zavaromban annyira kell mosolyognom ha a kozeleben vagyok,hogy fulig er a szam es egyszeruen nem tudok mit kezdeni magammal.Pedig az elhatarozas mindig megvan,aztan jon ez a borzalmas vigyorkenyszer.A lanyrol nem tudom,hogy milyen beallitottsagu,egy boltban dolgozik es nem akarok a kepebe vigyorogni "ok nelkul".De gondoltam szepen felepitem a dolgot hatha...sose tudnu.De igy...hogy gyozhetnem le a vigyorgast?Valakinek tapasztalat?Igazabol kozben nem is azt erzem kozben h izgulok v ne tudnam megszolitani hanem inkabb orulok hogy latom.

2015. júl. 6. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez aranyos, ne változz.
2015. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jo,de nem tudok tole megszolalni :D
2015. júl. 6. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon aranyos. Egyébként gyakorolj olyanokon, aki annyira nem érdekel vagy úgy nem érdekel, így könnyebben fogsz beszélni azzal is, aki tetszik. :)
2015. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :) pl egy szorakozohelyen biztos aranyos de ilyen diszkret helyzetben nem :( idegenekkel kommunikalok naphosszat melombol fakadoan,semmi gondom ilyen teren.Ezert is probaltam ugymond befele figyelni mi az erzes,amely kivaltja ezt belolem es talan pont az,hogy itt vagyok mint no es ott all az a masik tolem par meterre aki nagyon tetszik,mondhatom az idealom,abbol is a netovabbja.Voltam mar novel pont ilyen helyzetben es lehet idegen nekem ez a kezdemenyezos dolog :/
2015. júl. 7. 02:09
 5/5 anonim ***** válasza:

nem kell neked verbálisan tenni a szépet.


tudod gondolom te is, amikor valaki dolgozik, annak kedvesnek KELL lennie mindenkivel, viszont nem kivételezhet és nem keltheti annak még csak a gyanúját sem, hogy szexuálisan felhívó. a munkahelyén flörtölni valakivel emiatt arcátlanság, és gerinctelen dolog.


amit ajánlani tudnék, hogy írd fel a telefonszámod egy cetlire, és diszkréten csúsztasd oda. így lovagias vagy, mert semmiféle nyomást nem gyakorolsz rá, és adsz neki időt, hogy eldöntse mit akar.

2015. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!