Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan gyozhetnem meg a parom?

Hogyan gyozhetnem meg a parom?

Figyelt kérdés
A parommal ket eve vagyunk egyutt. En eddig varosban eltem. A parom kitalalta hogy koltozunk a szulofalujaba mert neki ott van haza nincs messze a munkahelyetol. A problema az hogy en nem szoktam meg a falusi eletet rossz a kozlekedes a boltokban sem lehet mindent kapni es messze van a varostol is. Nem tudom mit tegyek hogy magyarazzam meg neki hogy en ott nem akarok elni?
2014. ápr. 10. 18:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire van messze a várostól?nincs kocsid?vagy mi a gond?
2014. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
20km. Nincs kocsim es a tomegkozlekedes is rossz.
2014. ápr. 10. 18:38
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Melyik ez a környék, ahol egy várostól 20 km-re rossz a tömegközlekedés? Nehezen hihető.
2014. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Kelet magyarorszag de itt tobb kis faluban van ilyen problema ha nem hiszed nezd meg a volan oldalan.
2014. ápr. 10. 18:47
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Dragam, onnan en hogy fogok bejarni dolgozni?
2014. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
inkább győzd meg magadat. kérd meg h vegyetek egy autót, vagy ha nem tudsz vezetni akkor szerezz jogosítványt. szerintem logikus h ha neki van ott egy háza, akkor ott akar élni.
2014. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Képtelen vagyok falun élni, ezt meg kell értened.
2014. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
20 km-t megteszek egy óra alatt biciklivel. Busszal ugyanezen az úton a 20 km-re lévő városba háromnegyed óra alatt jutok el -- nem nagy különbség időben...
2014. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

Közlöd, hogy ő mehet ha akar, de te nem fogsz ott élni.

Amúgy megértelek, én se bírnám. Most egy kisvárosban élek a főváros után, fél év után már vannak dolgok amiket nehezen viselek, hosszabb távon valami nagyvárost kell keresnem mert ezt nem fogom bírni. Egy faluban már szerintem két hét után menetet vágtam volna a csuklómba.

2014. ápr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

6: ez nem csak közlekedés dolog. Van aki a falusi élet után a nagyvárost nem bírja, nem érzi jól ott magát, más meg a vidéki életet nem szereti. A kérdező meg miért legyen boldogtalan egy olyan helyen, amit utál? Nem kellene olyan helyzetbe kényszeríteni, amiben nem érzi jól magát.

Ha a párja viszont a városban nem érzi jól magát, akkor költözzön haza.

2014. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!