Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan gyozhetnem meg a parom?

Hogyan gyozhetnem meg a parom?

Figyelt kérdés
A parommal ket eve vagyunk egyutt. En eddig varosban eltem. A parom kitalalta hogy koltozunk a szulofalujaba mert neki ott van haza nincs messze a munkahelyetol. A problema az hogy en nem szoktam meg a falusi eletet rossz a kozlekedes a boltokban sem lehet mindent kapni es messze van a varostol is. Nem tudom mit tegyek hogy magyarazzam meg neki hogy en ott nem akarok elni?
2014. ápr. 10. 18:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Meg biciklizni... aha! Pl. kamionok közt, főútvonalon, ahol a domboktól és kanyaroktól be sem látni az utat. Sok sikert! Errefelé konkrétan életveszélyes közlekedni biciklivel!
2014. ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
21-es en is megneznem aki telen az onos esoben biciklizik 40km-et. Beszeltem tegnap este a parommal o is belatja hogy nekem ezt nehez lenne megszokni. Igy arra jutott hogy megprobalja eladni a hazat es inkabb itt egy kis kertes hazat nezznenk az ugy neki is jo lenne.
2014. ápr. 11. 12:19
 23/28 anonim ***** válasza:
Kelet Magyarországon hol?!Ember én 15km-re mindig bejutottam minden müszakba 6+2-be,boltba alapvető élelmiszerek nincsenek?Mire gondolsz,Tej,hús,kenyér mindig van,vagy te hozzávoltál szokva hogy a nagy "pesti" életben mindig pizzát,gyrost,meg hamburgert ettél igaz-e?!Mibaj az életmóddal?!Gondolom nehéz átszokni pest után hogy minden péntek szombat vasárnap tökrészegen mentél haza?!Na a többire már nem is válaszolok...
2014. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
23-as milyen pesti éjszaka után szerinted csak pest város ebben az országban? Alapvető élelmiszer pl. kifli ha nem mész időbe nem kapsz, vagy tejföl tej van úgy hogy nincs mielőtt megkérdeznéd már voltam ott pár napot onnan tudom. Nem az iszogatás hiányzik eddig sem ezt írtam hanem az alapvető dolgokat amik egy városban élő ember számára természetesek. Mondjuk írj be a volán keresőjébe kevés lakosságszámmal rendelkező településeket és rájössz hogy nem mindenhol megoldható a bejárás.
2014. ápr. 11. 19:38
 25/28 A kérdező kommentje:
Elég begyepesedett gondolkodás, hogy szerinted mindenki aki városban él alkoholizál, bulizik. Képzeld mi is szoktunk főzni nem gyors kaján élünk.
2014. ápr. 11. 19:48
 26/28 anonim ***** válasza:
Képzeld betudok járni,és óránként indul buszom,igen és itt élek,nem kell googli keresőzzek!
2014. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Pedig nem ugy tunik hogy itt elsz. Legalabbis biztos nem vagy kozel ahoz a telepuleshez amirol szo van.
2014. ápr. 11. 21:32
 28/28 anonim ***** válasza:

Én két és fél éve költöztem Kelet-Magyarországra, szintén a párom álma volt ide visszajönni. Itt született egy nagyvárosban, de mi egy 20 km-re fekvő kis faluba költöztünk vissza. Nógrádból jöttem, hozzá tenném.

Nagy tervekkel jöttünk, ahhoz képest totál szívás az egész. Ő sem talált munkát, én sem. Így ő csak hétvégén jár haza, mert 200 km-re dolgozik, én meg takarítok jobb híján. Áruljuk a házat, és csak város jöhet szóba ezután, az is Pest közelében. Pedig én mindig falusi lány voltam, de ez a helyzet itt, sokkal gázabb mint Nógrádban volt, pedig az sem épp a legrózsásabb hely. A tömegközlekedés tényleg nagyon lehetetlen, nem is maga az út, hanem összehangolni a munkarenddel. Aki meg biciklit emleget napi szinten, annak gratulálok, mert igen edzett és ráérős ember lehet. Maximálisan megértelek ha nem jönnél ide. Remélem a párod is rájön, hogy élhetőbb helyek is vannak.

2014. ápr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!