Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy gyozhetnem le ezeket a...

Hogy gyozhetnem le ezeket a gatlasaimat? Eleg t0ketlen vagyok.

Figyelt kérdés

19 eves vagyok de meg nem volt baratnom. Szerintem atlagos kinezetu vagyok es talan tulzottan jo. Elbeszelgetek a lanyokkal is de csak osztalytarsakkal. Igy nem igazan van olyan barati korom akik segitsegevel mas lanyokkal ismerkedhetnek meg. Ha adodna ra alkalmam nem jelentene gondot a lanyokkal valo beszelgetes viszont az hogy valakihez csak ugy odamenjek egyszeruen nem megy. Ha mar hozzaszolnek utana menne de egyszeruen nem tudok csak ugy odamenni... Van valami hasznos tanacsotok hogy mivel tudnek ezen a probleman javitani?

Koszi a segitseget!


2013. dec. 15. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Az átlagosnál jóval kevesebb ékezetet használsz.
2013. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.
2013. dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mély levegő és arra gondolni,hogy jobb leégni,mint szűzként meghalni.
2013. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg eljárni valahova. Az hátha segít.
2013. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én lassan 20 éves leszek és nekem sem volt még barátnőm, de fater ne szorongj emiatt, ami késik nem múlik :) én nem izgulok, hiszen kitudja mit hoz a holnap :P
2013. dec. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kövér vagy fogyj le,akkor nagyobb eséllyel vesznek észre lányok:)
2013. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legokosabb ha mindig az adott helyzetnek vagy szituációnak megfelelő ismerkedési szöveget használod a lányok megszólításához,pl. ha az utcán vagy: bocsáss meg ezt és ezt a kávéházat keresem megmondanád merre van, ha segít,már mondhatod is köszi,ha nincs sürgős dolgod meghívhatlak egy kvéra? ,vagy ha könyvtárban vagy, ne haragudj ennek az írónak a műveit keresem, nem tudod melyik polcon találom?, biztos válaszolni fog, aztán csak folytasd, a kedvenc íróddal,műveddel, a lényeg mindig a kulturált közeledés és őszinte beszéd,és ne feledd nőként tekints rájuk ne valami becserkészendő vadra, ahogy a mai fiatal pasik teszik!
2013. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elutasítást ne kudarcként,hanem tapasztalatként fogd fel!
2013. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!