Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy gyozzem le a gatlasaimat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gyozzem le a gatlasaimat?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok es meg szuz. most van baratom, es sokat vagyok naluk. a baj az az, hogy nagyon fel tud izgtni , de en meg azt se hagyom neki, hogy a bugyimba nyuljon,mert szerintem nagyon nem esztetikus "ott lent" es ha benyul, erezni fogja.
2013. okt. 11. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az h nem esztetikus? Kilog a cica nyelve? :)
2013. okt. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kép?
2013. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. sajnos igen
2013. okt. 12. 05:48
 4/4 anonim válasza:
Énis ugyanigy voltam az elejen a baratom nagyon fel tudott izgitani de soha nem engettem neki semmit sot undorítónak talaltam majd egyszer elhataroztam magam ittam egy kicsit bar nem is ereztem hogy részeg lennek mert kicsit ittam es nem ert semmit de ő ettol azt gondolta hogy az italtól lettem bevalalosabb majd megtörtént az első ami nagyon fajt de utanna nem tartottam undorotonak sem semmi sot azutan rengetegszer csináltuk peddig az elejen undorítónak talaltam ha belenyúl a bugyimba es miutan megtörtént az első imádtam most az a problémám hogy nem mertem elotte ruha nelkul mutatkozni nehezen eljutottam oda hogy a meltartom le merem elotte venni de kivancsi ram alol is es én nem merem valamiért mert mindig megkértem hogy sötétben csináljuk mert szégyenlős vagyok nagyon.
2017. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!